سامانه جامع خدمات اینترنتی یکی از اپراتورهای تلفن همراه روی بستر USSD به صورت یکپارچه ساماندهی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، سامانه جامع خدمات اینترنتی اپراتور اول با هدف تسیهل دسترسی مخاطبان به کدهای دستوری طراحی شده است، این سامانه با کد دستوری ثابت *100# قابل دسترسی است و از این پس مشترکان این اپراتور فارغ از هرگونه دغدغه خاطر می‌توانند برای نیازهای اینترنتی خود به این سامانه دستوری متصل شوند.

به عنوان مثال مشترکان اپراتور اول می‌توانند با شماره‌گیری #2*۱00* بسته های سی روزه، #3*۱00* بسته های کوتاه مدت ، #4*۱00* بسته های بلند مدت، #5*۱00* بسته های ترکیبی و #6*۱00* وارد بسته های ویژه شوند.

این بستر با توجه به گردآوری تمامی خدمات مورد نیاز مشترکان به صورت یکپارچه، عملا زمینه دسترس پذیری را سهولت بخشیده و نگرانی ها بابت فراموشی کدهای دستوری پراکنده و متعدد را از میان برداشته است.

مشترکان پس از اتصال به این سامانه، می توانند به تمامی خدمات مورد نیازشان که عموما از طریق وب سایت، اپلیکیشن ، IVR و پیامک هم قابل دستیابی است، دسترسی داشته باشند؛ نکته جالب توجه دیگر تعامل و هم‌زمانی این بسترها با یکدیگر است به گونه‌ای که اگر مشترکان خدمات مورد نیازشان را از کدهای دستوری تأمین کنند جزییات مصرف، امکان رزرو و... از سایر بسترها نیز قابل مشاهده است.

از آن حیث که نیاز مشترکان تلفن همراه به اینترنت روز به روز و ساعت به ساعت بیشتر می شود، یکپارچه سازی بستر خدمات امری ضروری به حساب می آید که عملا می تواند از بار ذهنی مشترکان مخصوصا کسانیکه حافظه خوبی برای حفظ شماره و کدهای مختلف ندارند، بکاهد.