به مناسبت روز ارتباطات همراه اول سیم‌کارت‌های با رنج‌های جدید عرضه کرده که قیمت دائمی آن166800 تومان و اعتباری 20 هزار تومان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، همراه اول به مناسبت روز جهانی ارتباطات طرحی با نام خوش‌خطی ارائه کرده که شامل فروش رنج های جدید همراه اول دائمی و اعتباری است.

این سیم‌کارت ها که در درگاه shop mci در دسترس است با  قیمتی پایین‌تر از بازار عرضه می شود، به عبارت دیگر مشتریان می توانند با نرخ مصوب دفاتر همراه اول، خط مورد نظر خود را تا سوم اردیبهشت‌ماه خریداری کنند. همچنین بر اساس اطلاعات ارائه شده از سوی اپراتور اول سیم‌کارت‌های دائمی با قیمت 166800 تومان و اعتباری با قیمت 20 هزار تومان عرضه می شود.

حال با توجه به اینکه سیم‌کارت‌های با همین کدهای ارائه شده در سامانه همراه اول با قیمتی بسیار بالاتر در بازار آزاد می‌شود فرصت مناسبی برای متقاضیان این اپراتور فراهم کرده است. از طرف دیگر سهولت ثبت‌نام و خرید سیم‌کارت باعث شده تمایل بیشتری برای خرید از طریق سامانه ایجاد شود، زیرا افرادی می‌توانند در هر نقطه‌ای از کشور با انتخاب استان خود و پر کردن اطلاعات تماس شماره مورد نظر خود را خریداری کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، رقابت برای تصاحب سهم بیشتری از مشترکان تلفن همراه از مهم‌ترین اولویت‌های شرکت هاست، چراکه با در اختیار گرفتن سهم بالاتر می توانند خدمات بیشتری را در زمینه اینترنت و ... ارائه کنند. حال با توجه به اینکه همراه اول بیشترین مشترک را در اختیار دارد به دنبال افزایش فاصله خود نسبت به اپراتورهای دیگر است تا بتوانند با افزایش ارائه خدمات در زمینه کاهش هزینه و ارتقای کیفیت تمرکز کند.