اپراتور اول ارتباطی ۶۰ دقیقه مکالمه، ۶۰ عدد پیامک داخل شبکه و ۶۰ مگابایت اینترنت رایگان را در قالب سیم کارت دانشجویی در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب عرضه می کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، همراه اول مدت هاست که طرح حمایت از دانشجویان و دانش آموزان را در دستور کار خود دارد و در این دوره از نمایشگاه کتاب هم، با حضور در سه غرفه محیطی در محوطه برگزاری مصلی، طرح های تخفیف ویژه تعرفه ای را برای دانشجویان عرضه کرده است.

«سیم کارت دانشجو»، سیم کارتی اعتباری با تعرفه مکالمه یکسان است که از سال 93 از سوی همراه اول ارائه و برای تمامی مکالمات درون شبکه، استانی و بین استانی در تمام ساعات اوج و غیراوج مصرف ارائه شده است، اما مزیتی که این سیم کارت ها دارد، تخفیف ویژه در تعرفه های مکالمه و ارسال پیامک آنهاست.

تعرفه مکالمه مشترکان سیم کارت دانشجو با سیم کارت های اعتباری و دائمی همراه اول دقیقه ای 899 ریال و با سیم کارت های دانشجو 549 ریال است. همچنین مزیت چشم گیر و جالب دیگر این سیم کارت ها در بهره مندی از «جمعه های رویایی ویژه سیم کارت دانشجو» است.

جشنواره جمعه های رویایی مختص مشترکان سیم کارت دانشجو است؛ مشترکین این سیم کارت ها می توانند با فعال سازی رایگان در این جشنواره شرکت کنند. همچنین مشترکان این جشنواره می توانند از امکان مکالمه رایگان نامحدود داخل شبکه (شبکه همراه اول و تلفن ثابت) در روزهای جمعه بهره مند شوند.

شیوه فعال سازی و شرکت در این جشنواره نیز به این شکل است که مشترکان می توانند با سیم کارت دانشجویی خود و شماره گیری کد دستوری #44*10* به صورت، طرح جمعه های رویایی را به صوررت رایگان روی سیم کارت خود فعال کنند. تعداد تماس های مجازی رایگان و مدت زمان مکالمه رایگان در این طرح، به صورت نامحدود در روزهای جمعه است.

با وجود اینکه قیمت خرید این سیم کارت ها در حالت عادی 20 هزار تومان به همراه 4 هزار تومان اعتبار اولیه است، اما نرخ عرضه این سیم کارت ها در نمایشگاه بین المللی کتاب رایگان است. همراه اول به عنوان تنها اپراتور حامی ویژه نمایشگاه بین المللی کتاب، علاوه بر حرکت در مسیر تقویت کتابخوانی، خدمات به مشترکان در نمایشگاه کتاب را نیز مورد توجه قرار داده و هم اکنون با برپایی سه غرفه محیطی در ورودی شبستان مصلی، روبروی غرفه ‌های دانشگاهی و محوطه حوض آب به ارائه خدمات می پردازد.