مدیرعامل شرکت توانیر با اشاره به شدت بارندگی های اخیر در کشور اظهار داشت: در استان لرستان در حال حاضر بیش از 140 روستا به علت نبود راه دسترسی مناسب برق ندارند ولی شبکه برق گلستان و مازندران با حضور 150 اکیپ به حالت نرمال بازگشت.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد‌حسن متولی‌زاده قائینی‌ مدیرعامل شرکت توانیر با اشاره به شدت بارندگی های اخیر در کشور اظهار داشت: در استان گلستان و مازندران 35 درصد شبکه برق تحت تاثیر قرار گرفته و قطع شدند.

وی با بیان اینکه بلافاصله با حضور 150 اکیپ حالت نرمال به شبکه برق گلستان و مازندران بازگشت، افزود: در حال حاضر به علت عدم راه دسترسی مناسب، برق دو روستا‌ در استان گلستان قطع است و تلاش داریم تا در سریع‌ترین زمان این قطعی برق برطرف شود.

متولی‌زاده با بیان اینکه در حال حاضر ‌استان‌های جنوب غربی کشور نیز تحت تاثیر شد‌ت بارندگی قرار گرفته است، تصریح کرد: در استان لرستان در حال حاضر بیش از 140 روستا به علت نبود راه دسترسی مناسب برق ندارند.

وی با بیان اینکه در کهگیلویه و بویراحمد نیز از صبح امروز برق 60 روستا قطع بود که با تلاش همکارانمان به 30 روستا کاهش یافته است، گفت: امیدواریم با تلاش همکارانمان تا ساعاتی دیگر مشکل قطع برق برطرف شود.