مدیرعامل توانیر گفت: در تمام ایام تعطیلات همه مجموعه های صنعت برق آماده خدمت رسانی به مشترکان هستند.

به گزارش خبرگزاری موج، مهندس محمدحسن متولی زاده مدیرعامل شرکت توانیر اظهار کرد: براساس تقسیم بندی صورت گرفته در بخش انتقال و فوق توزیع 13 هزار نفر در ایام تعطیلات در محل کار خود حاضر خواهند بود.

متولی زاده ادامه داد:  با توجه به اهمیت این بخش، پرسنل صنعت برق در محل های کار خود حاضر خواهند بود تا شبکه انتقال  و فوق توزیع به عنوان زیرساخت اصلی شبکه برق کشور پایداری خود را حفظ نماید و در صورت وقوع رخدادی غیرمنتظره بتوان در کوتاه ترین زمان ممکن به رفع آن اقدام کرد.

مدیرعامل توانیر همچنین درخصوص بخش توزیع نیز گفت: در بخش توزیع نیز بیش از 15 هزار نفراز همکاران در ایام تعطیلات و لحظه تحویل سال مشغول به کار خواهند بود

متولی زاده افزود: در بخش توزیع  نیز همکاران صنعت برق در واحدهای مربوط به دیسپاچینگ، اتفاقات، اکیپ های عملیاتی و... حضور خواهند داشت.

مدیرعامل توانیر تصریح کرد: در تمام ایام تعطیلات همه مجموعه های صنعت برق آماده خدمت رسانی به مشترکان هستند و در صورت بروز مشکل هموطنان می توانند از طریق تماس با شماره 121، موارد را به همکاران صنعت برق اطلاع دهند.

مدیرعامل توانیر همچنین گفت: در کنار بخش های انتقال، فوق توزیع و توزیع، پرسنل صنعت برق در کلیه نیروگاه ها نیز به صورت شبانه روزی مشغول به فعالیت خواهند بود تا جریان برق به عنوان نبض اصلی زندگی و روشنایی برای هموطنان حفظ شود.