رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: همچنین برای اشتغال جوانان هم افزون بر ۹۴۰ میلیارد تومان غیر از مبالغ یاد شده، مصوب شده که با بهره گیری از آن زمینه اشتغال ۱۴ هزار و ۶۴۰ نفر در استان بوشهر فراهم می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی و اموربین‌الملل سازمان برنامه و بودجه کشور، محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در نشست شورای اداری استان بوشهر با حضور رییس جمهوری در عسلویه اظهار کرد: در دور دوم سفر رئیس جمهوری و هیات دولت به استان بوشهر ۵۱ پروژه با اعتبار یک هزار و ۵۶۹ میلیارد تومان برای این استان به تصویب رسید، از مبلغ یاد شده یک هزار و ۲۸۳ میلیارد تومان توسط خزانه، ۱۷۰ میلیارد تومان توسط صندوق توسعه ملی و ۱۱۶ میلیاد تومان از محل منابع داخلی دستگاه‌های تامین اعتبار خواهد شد.

وی افزود: علاوه بر مبلغ اشاره شده، افزون بر ۱۲ هزار میلیارد تومان و ۲ میلیارد ۸۷۷ میلیون یورو توسط بخش غیر دولتی در بوشهر سرمایه گذاری می‌شود.

معاون رئیس جمهوری اضافه کرد: همچنین برای اشتغال جوانان هم افزون بر ۹۴۰ میلیارد تومان غیر از مبالغ یاد شده، مصوب شده که با بهره گیری از آن زمینه اشتغال ۱۴ هزار و ۶۴۰ نفر در استان بوشهر فراهم می‌شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه بیان کرد: در دور نخست سفر دولت تدبیر و امید به استان بوشهر ۱۱ پروژه با اعتبار ۶۲۰ میلیارد تومان به تصویب رسید که تا کنون ۶۲۴ میلیارد تومان برای اجرای آن‌ها پرداخت شده است.

نوبخت در پایان اظهار کرد: برای تکمیل شماری از طرح‌های دور نخست سفر استانی هیات دولت به استان بوشهر ۳۰ میلیارد تومان دیگر باید پرداخت شود.