موج

کردی در پاسخ به موج مطرح کرد؛

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار گفت: تا پایان سال 98 دو هتل به بهره برداری می رسد و تا پایان سال 99 یک هتل پنج ستاره و یک هتل چهار ستاره افتتاح خواهد شد که همه این هتل ها در محدود منطقه آزاد چابهار است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، روز 25 اسفند از باشگاه مشتریان منطقه آزاد چابهار با حضور مدیرعامل این منطقه و مدیران انجمن هتلداران رونمایی شد.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد چابهار در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه صنعت گردشگری امروز با سرعت بالایی از سایر صنایع پیشی می گیرد، گفت: ما در ایران از ظرفیت گردشگری به خوبی استفاده نکرده ایم، اما امروز به عنوان اولویت های کشور است.

کردی با بیان اینکه فضای مجازی در مقاصد گردشگری نیز تاثیر گذاشته است، افزود: امروز از نظر زیرساختی توسعه خوبی در منطقه آزاد چابهار رخ داده است و علاوه بر توسعه فولاد، پتروشیمی و... ماموریت تقویت اقتصاد منطقه نیز در نظر گرفته شده است.

او با بیان اینکه هزینه سفر به چابهار کاهش قابل توجهی داشته است، تصریح کرد: با توجه به مذاکراتی که با شرکت های هواپیمایی و آژانس ها داشته است، باعث شده پروازها به منطقه آزاد چابهار 47 درصد امسال رشد پیدا کند.

او با اشاره به اینکه تا سال گذشته تنها یک هتل پنج ستاره در منطقه چابهار وجود داشت، تصریح کرد: در حال حاضر 9 هتل در حال ساخت است. بنابراین موضوع گردشگری می تواند اثر مثبتی در اقتصاد کشور به ویژه در مناطق آزاد داشته باشد.  

او با تاکید بر اینکه در برخی روزها تعداد پروازها به 6 مورد نیز رسیده است، تصریح کرد: در سال آینده فرودگاه چابهار نظامی است امکان توسعه ندارد از این رو به دنبال توسعه ترمینال و در نهایت ساخت فرودگاه بین المللی هستیم.در حال حاضر بیشترین پروازهای چابهار به تهران و مشهد است.

او در پاسخ به خبرنگار خبرگزاری موج ضمن بیان اینکه امسال هتل بوم گردی چابهار افتتاح شده است، تصریح کرد: تا پایان سال 98 دو هتل به بهره برداری می رسد و تا پایان سال 99 یک هتل پنج ستاره و یک هتل چهار ستاره افتتاح خواهد شد که همه این هتل ها در محدود منطقه آزاد چابهار است.

کردی با تاکید بر اینکه چابهار از امنیت بالایی برخوردار است، گفت: امروز در چابهار خانه اجاره می دهند، از این رو محلی برای ثبت آن ها در نظر گرفته شده و از مردم نیز می خواهیم تنها خانه های را اجاره کنند که قبلا کارت عضویت داشته باشند.

کردی درباره خدمات باشگاه مشتریان چابهار نیز گفت: استفاده از خدمات از طریق باشگاه مشتریان باعث تخفیف 20 درصدی می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا شما بسته حمایت معیشتی دولت را دریافت کرده اید؟
نتایج