موج

معاون وزیر صمت در گفت‌و‌گو با موج:

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر به لرستان و در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج، گفت: خودروسازان علاوه بر انجام تعهدات، باید خسارت تاخیر در تحویل خودرو را نیز به مشتریان بپردازند.

عباس تابش معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه سفر به لرستان به خبرنگار خبرگزاری موج، گفت: خودروسازان علاوه بر انجام تعهدات خود باید خسارت تاخیر در تحویل خودرو را نیز به مشتریان بپردازند.

وی که از کارخانه صنایع بهداشتی افرند خرم‌آباد بازدید می‌کرد، افزود: امروز چند طرح تولیدی در استان لرستان و شهرستان‌های سلسله و خرم‌آباد با اعتباری بالغ‌ بر 140 میلیارد ریال و اشتغال 400 نفر به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم به بهره‌برداری رسید که مایه خرسندی است.

معاون وزیر صمت همچنین در واکنش به پرسش خبرنگار خبرگزاری موج در خصوص آخرین وضعیت تعهدات خودروسازان، تصریح کرد: دولت و وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان اقدامات مختلفی را انجام دادند و تاکید شده که خودروسازان به تعهدات قانونی خود عمل کنند.

خودروسازان موظف هستند تا به قراردادهای منعقده با مشتریان عمل کنند

تابش گفت: خودروسازان باید خودروها را بر اساس قرارداد فروش به خریداران تحویل دهند، لذا بابت تاخیر در تحویل خودروها نیز خساراتی متوجه مشتریان است که باید آن را نیز تامین کنند.

دریافت هرگونه وجه مازاد بر قرارداد، تخلف است

وی، تاکید کرد: تمامی خودروهای پیش‌فروش شده باید با قیمت ذکر شده در قرارداد در اختیار خریداران قرار گیرند و دریافت هرگونه وجه مازاد تخلف است.

تولید 2 شرکت بزرگ خودروساز کشور 1500 دستگاه افزایش داشته است

عباس تابش، اظهار داشت: در حال حاضر، در صنعت خودروسازی شاهد افزایش تولید هر دو خودروساز بزرگ کشور هستیم به‌نحوی‌که آمارها نشان می‌دهند که تولید روزانه خودروسازان 1500 دستگاه افزایش‌ یافته است.

پیش فروش شرکت های خودروساز از شهریور 98 آغاز می‌شود

معاون وزیر صمت، تصریح کرد: مقرر شده تا پیش‌فروش شرکت های خودروساز از شهریور ماه سال 98 انجام شود، لذا با برنامه‌ریزی صورت گرفته هیچ تداخلی با اجرای تعهداتشان وجود ندارد.

گفتنی است عباس تابش، ظهر امروز به همراه گودرز امیری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان ضمن بازدید از واحدهای تجاری شهر خرم‌آباد، از نزدیک وضعیت این بازار را رصد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا شما بسته حمایت معیشتی دولت را دریافت کرده اید؟
نتایج