محسن وطن خواهی گفت: بسیاری تعاونی ها دارای مشکلات قضایی و حقوقی هستند که شرکت شهر پرند مستقیم نمی تواند ورود کند با این حال از مردم حمایت می کنیم که بتوانند به حقوق خود برسند. از این رو درصورتی که مردم با مشکلی مواجه شده اند به مدیریت شهر پرند مراجعه کنند تا در حد امکان حمایت لازم صورت بگیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، مدیر عامل شهر جدید پرند در نشست ستاد خبری وزارت راه و شهرسازی در حاشیه نمایشگاه بین المللی مسکن گفت: مسکن پرند در نقطه ای قرار دارد که از زلزله آسیب چندانی نمی بینند و قرار است دکل های فشار قوی پس از امضای قرارداد با یک شرکت خصوصی برداشته و در کانال های زیرزمینی با قطر دو و نیم متری  احداث شود.

محسن وطن خواهی در پاسخ به خبرنگار موج درباره مشکلات تعاونی ها در شهر جدید پرند گفت: بسیاری از این تعاونی ها دارای مشکلات قضایی و حقوقی هستند که شرکت شهر پرند مستقیم نمی تواند ورود کند، با این حال از مردم حمایت می کنیم که بتوانند به حقوق خود برسند و در صورتی که مردم با مشکلی مواجه شده اند به مدیریت شهر پرند مراجعه کنند تا در حد امکان حمایت لازم صورت بگیرد.

او با اشاره به اینکه با پلیس فتا برای مقابله با دلالی در پرند هماهنگی کرده ایم، افزود: در واقع شبکه ای وجود دارد که از پروژه های ما اطلاع دارند و مطمئن هستند زودتر پروژه ها تحویل می شود با مردم تماس می گیرند و آنها را دلسرد می کنند تا بتوانند مسکن مهر آن ها را ارزان خریداری کنند.