موج

همزمان با سومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران؛

فاز دوم پیش فروش خودروهای شاسی بلند بیسو T3 و T5 از سه شنبه18 دی ماه همزمان با برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران آغاز می شود.

 به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شرکت سیف خودرو ، سه شنبه 13 آذر ماه امسال مرحله نخست پیش فروش دو مدل خودری شاسی بلند بیسو T3و T5 جهت تحویل در خردادماه و مردادماه سال 1398 آغاز شد و خریداران از طریق سایت اینترنتی این شرکت به این نشانی و یا مراجعه به نمایندگی‌های مجاز اعلام شده، اقدام به خرید این محصولات کردند که با توجه به حجم استقبال گسترده مردم از محصولات جدید سیف خودرو ، فاز نخست این طرح پیش‌فروش در ساعات نخست به پایان رسید.

فاز دوم پیش فروش این خودروها جهت تحویل در تیرماه و شهریورماه سال 1398 سه شنبه 18 دی ماه امسال همزمان با برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران آغاز می شود.

علاقه مندان می توانند به صورت غیر حضوری در سایت شرکت سیف خودرو به نشانی اینترنتی https://safekhodro.com و همچنین به صورت حضوری در نمایندگی های سیف خودرو در سراسر کشور و یا غرفه این شرکت در سالن A4 نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب نسبت به ثبت نام این خودروها اقدام کنند.

bisu

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    همه كامل انتخاب بله درست براي ماشين اطلاعات درست كامل فهميدن براي ماشين نقض ها رو پاك كردن پوشاندن
    تمام مطالب ماشين مقايسه با هيچ ماشيني هردو داشتن وخيلي خوب خواستن خواهش مي كنيم تمام كننده ي خوبي باشيد ممنون

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا شما بسته حمایت معیشتی دولت را دریافت کرده اید؟
نتایج