موج

رییس اتاق تهران در سومین مراسم امین الضرب مطرح کرد؛

مسعود خوانساری گفت: هیچ کشوری در منطقه بدون حضور بخش خصوصی به توسعه نیافته است، امروز اسم هیچ کارآفرین با ریشه ای در فهرست های فساد وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، رییس اتاق تهران در مراسم سالانه کارآفرینی امین الضرب که به مناسبت صدوسی و پنجمین سال تاسیس اتاق تهران در تالار وحدت برگزار شد، گفت: امروز به پشتوانه تاریخ اگر فعالان اقتصادی بگویند از زمانه خود جلوتر بوده اند سختی گزاف نبوده است، جای تاسف است که اعتماد و امید در جامعه کاهش یافته است. دو سال پیش زمانی که برجام امضا شد فعالان اقتصادی امیدوارانه به فکر توسعه بودند اما بد عهدی ها خارجی ها و فضا سازی برخی گروه ها در داخل باعث بروز این مشکلات شد. از این رو امروز باید بگوییم که این بخش خصوصی که شما امروز بازیش نمی دهید محرک توسعه است و در کشورهای ترکیه، هند، چین و...همین بخش خصوصی زمینه توسعه را فراهم کرده بودند. از طرف دیگر شما کدام فعال اقتصادی با ریشه ای را در فهرست فسادگران دیده اید.

مسعود خوانساری با بیان اینکه امروز  به دلیل منکوب کردن، مفاخر امید از بین رفته است، افزود: جامعه ایران نیازمند دمیدن روح تازه است، از این رو همه ما در این مراسم جمع شده ای که با افتخار از کارآفرینان نام ببریم و نشان بر سینه آن ها بزنیم.

او با تاکید بر اینکه از رفتار بزرگانی چون نیازمند الگو می گیریم، تصریح کرد: اتاق تهران موظف است از استارت آپ های جوان حمایت کند و فروتنانه از اهل فرهنگ یاد کنیم که میراث آن ها برای آیندگان باقی می ماند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا شما بسته حمایت معیشتی دولت را دریافت کرده اید؟
نتایج