موج

رئیس اداره برنامه ریزی و هماهنگی پرواز فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) گفت: با همکاری تمامی واحد‌های فعال در ستاد عملیات زمستانی، وضعیت فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) در حالت عادی قرار داشته و پرواز‌ها بدون مشکل در حال انجام است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی فرودگاه بین المللی امام خمینی ، فاروق علیخانی، رئیس اداره برنامه ریزی و هماهنگی پرواز فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) در خصوص وضعیت پرواز‌های فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) گفت: در ساعات آغازین چهاردهم دی ماه به دلیل کاهش دید افقی انجام پرواز‌ها با تاخیر حداقلی صورت پذیرفت، اما با افزایش دید افقی بلافاصله نشست و برخاست پرواز‌ها به‌طور طبیعی از سر گرفته شد.

وی گفت: با همکاری تمامی واحد‌های فعال در ستاد عملیات زمستانی، وضعیت فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) در حالت عادی قرار داشته و پرواز‌ها بدون مشکل در حال انجام است.

علیخانی افزود: ۵۳ نفر از مسافران پرواز باکو - تبریز هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" که به دلیل بدی آب و هوای تبریز به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) تغییر مسیر داده بود، به فرودگاه مهرآباد منتقل شدند و با یک پرواز داخلی به تبریز خواهند رفت.

این مقام مسئول با بیان اینکه سایت شهر فرودگاهی به آدرس www.ikac.ir و سامانه تلفنی ۰۹۶۳۳۰ آماده ارائه اطلاعات پرواز به مسافران و مراجعان هستند، یاد آور شد: در حال حاضر برخی پرواز‌های هواپیمایی ترکیه از مبدأ استانبول بنا به درخواست این شرکت هواپیمایی با تاخیر انجام خواهد گرفت و پرواز عمان ایر از مبدأ مسقط نیز با تاخیر وارد تهران خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا شما بسته حمایت معیشتی دولت را دریافت کرده اید؟
نتایج