موج

خبرگزاری موج گزارش می دهد؛

در مراسم گرامیداشت حمل و نقل راننده ها و راهداری رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده از راننده ها بابت کاستی ها عذرخواهی کرد. در این برنامه بخش خصوصی نسبت به بی توجهی مجلس و دولت به مشکلات آن ها انتقاد داشتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، حسن نیا رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در ابتدای این برنامه با اشاره به اینکه 6 هزار راننده در کشور داریم گفت: 2500 میلیون نفر در خانواده های این صنف حضور دارند که در سال گذشته با مشکلاتی روبرو بودند، از این رو از راننده ها بابت این کاستی عذرخواهی می کنم.

رییس کانون انجمن صنفی ناوگان حمل  و نقل مسافری در مراسم گرامیداشت حمل و نقل، راننده ها و راهداری با اشاره به اینکه عملکرد برخی مسئولان خواسته یا ناخواسته مشکلاتی را در کشور ایجاد کرده است، گفت: بی توجهی برخی مسئولان به اجرای باعث بروز مشکلاتی شده است و بین وزارتخانه ها هماهنگی وجود ندارد.

احمدی زاده با بیان اینکه هر مسئولی در هر شهر یک تفسیر از قوانین دارد، افزود: برخی از بخشنامه ها مغایر با قانون است و شاید آن بخشنامه برای آن استان مشکلی ایجاد نکند، اما برای آنها که از استان خوزستان تا اینجا باید از چندین استان عبور کنند این بخشنامه ها مشکل ساز است.

او با انتقاد از بی توجهی مجلس و دولت به خواسته های بخش خصوصی حمل و نقل، تصریح کرد: در حال حاضر قطعات بی کیفیت خودرو از چین وارد می شود و با قیمت بالا به راننده ها داده می شود و قیمت اتوبوس نیز دو برابر شده و حتی وعده رییس جمهور درباره تخفیف 50 درصدی برای جایگزینی خودروهای فرسوده محقق نشده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا شما بسته حمایت معیشتی دولت را دریافت کرده اید؟
نتایج