موج

وزیر راه و شهرسازی در اختتامیه نمایشگاه حمل و نقل

محمد اسلامی گفت: در شرایط کنونی تحریم های دشمنان وجود دارد و اعتبارات دولت برای اتمام پروژه های ناتمام کافی نیست و باید از طریق مشارکت بخش خصوصی پروژه های ناتمام را تکمیل کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، وزیر راه و شهرسازی در اختتامیه نمایشگاه حمل و نقل با اشاره به اینکه اساسنامه صندوق توسعه حمل و نقل با اعتبار 19 هزار میلیارد تومان راه مصوب شده که به توسعه حمل و نقل کمک می کند، گفت: آهنگ توسعه به رقم همه مزاحمت ها و تحریم ها ادامه داده ایم و در این مقطع زمانی باید پروژه های ناتمام خود را انجام دهید.

محمد اسلامی با بیان اینکه اعتبارات دولت برای تامین پروژه ها کافی نیست، افزود: در حال حاضر شرکت های بخش خصوصی باید در این پروژه ها مشارکت کنند.

او با تاکید بر اینکه حفظ منزلت نیروی انسانی در حوزه حمل و نقل اهمیت ویژه ای دارد، تصریح کرد: امروز باید عرضه و تقاضا نیروی انسانی توازن پیدا کند تا ریزش و جذب طبیعی نیروی انسانی در جهت ارتقای خدمات ارتقا یابد. چراکه در برخی شرایط سرمایه گذاری ها به دلیل عدم آموزش نیروی انسانی یا عدم توانایی خدمات مناسبی به مردم ارائه نشده و نارضایتی به وجود می آید، به همین دلیل باید زمینه ارزیابی عملکرد و ارتقا فراهم شود.

در پایان مراسم اختتامیه از برترین عرفه های نمایشگاه حمل و نقل تجلیل شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا شما بسته حمایت معیشتی دولت را دریافت کرده اید؟
نتایج