موج

۸ هزار تن گندم خوراکی در تالار محصولات کشاورزی معامله شد. بازار فرعی بورس کالای ایران نیز شاهد دادوستد ۱۲۲ تن روغن کارکرده لوکوموتیو بود.

به گزارش خبرگزاری موج،  تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز شنبه ۲۴ آذرماه میزبان عرضه ۴۶ هزار و ۵۵۱ تن مواد شیمیایی، مواد پلیمری، قیر، گوگرد و وکیوم باتوم است. همچنین هزار تن گندم خوراکی در تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران عرضه می شود.

براساس این گزارش سه هزار و ۳۰۰ تن سبد میلگرد مخلوط و ۲ هزار تن سیمان تیپ یک در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه می شود. بازار فرعی بورس کالای ایران نیز در این روز شاهد عرضه ۱۹۲ تن آنیلین و یک هزار و ۲۶۴ تن نخ پلی استر است.

روز چهارشنبه نیز تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران، میزبان دادوستد ۲۳ هزار و ۹۸۳ تن مواد شیمیایی بود. طی این روز و در تالار مذکور یک هزار و ۸۰۸ تن مواد پلیمری و ۲۰ تن گوگرد معامله شد.

علاوه براین، ۶۰ تن شمش روی و یک کیلوگرم شمش طلا نیز در تالار محصولات صنعتی و معدنی به فروش رسید. تالار صادراتی بورس کالای ایران هم در این روز معامله ۱۰ هزار تن قیر را تجربه کرد.

این گزارش حاکی است، ۸ هزار تن گندم خوراکی در تالار محصولات کشاورزی معامله شد. بازار فرعی بورس کالای ایران نیز شاهد دادوستد ۱۲۲ تن روغن کارکرده لوکوموتیو بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا شما بسته حمایت معیشتی دولت را دریافت کرده اید؟
نتایج