پراید جایگزین محصولات رنو شد؛

گروه خودروسازی سایپا با توجه به مشکلات پیش رو برای تولید محصولات رنو در پارس خودرو، محصولات قابل تحویل به جای ساندرو، ساندرو استپ وی، تندر۹۰ و پارس تندر را طی اطلاعیه ای به مشتریان خود معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، البته که این طرح تبدیل در صورت تمایل مشتریان منتظر خودروهای رنو انجام می شود و این افراد می توانند با نپذیرفتن این شرایط، منتظر اطلاعیه های بعدی و یا تحویل خودروهای ثبت نامی بمانند.

در این اطلاعیه 3 بند اساسی وجود دارد:

۱- تکلیف مشتریان منتظر برای تحویل خودروهای رنو

اگر مشتریان بخواهند تنها خودروهای رنو و آنچه که ثبت نام کرده اند را تحویل بگیرند، می توانند تا زمان تحویل از سود ۲۷ درصد که شامل ۱۵ درصد سود مشارکت و ۱۲ درصد سود تاخیر است، بهره مند شوند. اما قیمت خودرو طبق قرارداد بر اساس بهای رسمی در زمان تحویل محاسبه می شود.

۲- به جای خودروهای رنو؛ پراید، تیبا و ساینا تحویل بگیرید

اگر جز آن دسته از مشتریانی هستید که ساندرو و یا ساندرو استپ وی ثبت نام کرده اید، می توانید به جای این خودروهای رنو، دو دستگاه خودرو از سبد اعلامی انتخاب کنید. یک دستگاه خانواده X100 (پراید ۱۳۱ و یا پراید وانت ۱۵۱) و یک دستگاه خانواده  X200 (تیبا و یا تیبا۲ و یا ساینا) که یکی از آن ها را در بهمن ۱۳۹۷ بر مبنای قیمت زمان تحویل محصول رنو طبق قرارداد و یک دستگاه دیگر را در آذر ۱۳۹۸ با بهای رسمی روز می توانید تحویل بگیرید. توجه داشته باشید که تا زمان تحویل خودروها ۲۷ درصد سود شامل حال مشتریان می شود.

اگر هم رنو تندر۹۰ و یا پارس تندر ثبت نام کرده اید، می توانید تنها یک دستگاه خودرو از خانواده ی X100 و یا X200 انتخاب کنید و سایپا هم آن را در بهمن ۱۳۹۷ بر مبنای قیمت زمان تحویل محصول رنو طبق قرارداد به شما تحویل می دهد.

۳- می توانید با درصد سود بیشتر انصراف دهید

در حالت عادی سایپا و پارس خودرو موظف هستند تا زمان تحویل محصولات رنو به خاطر تاخیرهای پیش آمده، سود ۲۷ درصد را برای مشتریان در نظر بگیرند. حال سایپا در یکی از پیشنهادهای خود به حواله داران رنو می گوید که اگر تا تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۷ انصراف دهید، به ودیعه ی شما ۳۶ درصد سود تعلق می گیرد. اگر هم انصراف شما بعد از آغاز آذر ماه باشد، این سود ۳۰ درصد محاسبه می شود.

مدیران سایپا و پارس خودرو اعلام می کنند که تا حد امکان به تمام تعهدات مشتریان رنو پاسخ داده می شود و این طرح ها تنها برای افرادی است که دیگر تمایلی به دریافت محصولات این برند فرانسوی ندارند.

خودروهای جایگزینی رنو

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها