آخرین مهلت برای ثبت شماره شبای بانکی برای دریافت سود سهام عدالت سال مالی ۹۵ اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری موج، امروز آخرین مهلت برای ثبت شماره شبای بانکی برای دریافت سود سهام عدالت سال مالی ۹۵ است و این مهلت به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.
 
فروردین سال ۱۳۹۶ بود که سازمان خصوصی‌ سازی اعلام کرد «مشمولان سهام عدالت می‌توانند با ورود به سامانه سهام عدالت، شماره شبای بانکی خود را وارد کنند تا در زمان توزیع سود سهام عدالت، این سازمان از طریق آن شماره شبای بانکی اقدام به واریز مبلغ سود کند.»

سازمان خصوصی‌سازی مشمولان را به ۲۰ گروه طبقه بندی و  و با اولویت بندی سود سهام عدالت آن را واریز کرد.

مشمولانی که  دارای سهام یک میلیون تومان مبلغ ۱۵۰ هزار تومان، مشمولین دارای سهام ۵۳۲ هزار تومان مبلغ ۸۰ هزا تومان واریز شد.

گفتنی است عده ای در  ثبت شماره شبای بانکی در سامانه کوتاهی کرده بودند که این سازمان در تاریخ ۲۴ تیرماه مجدد مهلت ثبت شماره شبانی بانکی تمدید و سامانه  را تا تاریخ ۱۵ مرداد ماه فعال کرد.

بر این اساس  ۱۵ مرداد ماه آخرین مهلت برای ثبت شماره شبای بانکی بود اما در آخرین جلسه شورای عالی اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی  این تاریخ  تا این مهلت حداکثر تا پایان مهرماه سال جاری برای مشمولان تمدید شد.

بر اساس این مصوبه، این مهلت حداکثر تا پایان مهر امسال تمدید شده بود که امروز مورخ ۹۷/۷/۳۰ آخرین مهلت ثبت نام مشمولان سهام عدالت است.

 

بیشتر بخوانید:

فعال شدن مجددا ثبت شماره شبای مشمولان سهام عدالت از امروز

آغاز ثبت شماره شبای بانکی در سامانه سهام عدالت/مشمولان سهام عدالت آخرین مهلت ثبت شماره شبا را از دست ندهند