عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: پتروشیمی‌ها محصول خود را با قیمت بالا در بازار ارائه می‌کنند و کارخانه‌ها نیز مجبور به خرید آن و در نتیجه افزایش قیمت کالاها هستند.

به گزارش خبرگزاری موج، در پایان جلسه علنی امروز سه شنبه 13 شهریور مجلس شورای اسلامی علاءالدین بروجردی نماینده مردم بروجرد در تذکری گفت: نشر اکاذیب و هتک حرمت افراد و تعرض به حیثیت آنها تبدیل به رویه عادی در فضای مجازی شده است، قوه قضائیه، پلیس فتا و شورای عالی مجازی ورود جدی به این مباحث داشته باشند.

مرثیه خوانی فایده ای ندارد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهارداشت: مجلس شورای اسلامی به عنوان نهاد تصمیم گیرنده اختیارات زیادی دارد. تیم اقتصادی دولت و مجلس در زمینه راهکارهای حل مشکلات اقتصادی، کار کارشناسی دقیق انجام دهند زیرا مرثیه خوانی فایده ای ندارد. باید کمیته مشترک اقتصاددانان مجلس و دولت برای بررسی راهکارهای حل مشکلات اقتصادی تشکیل شود. وی با انتقاد از آشفته بازار پتروشیمی ها گفت: پتروشیمی ها محصول خود را با قیمت بالا در بازار ارائه می کنند و کارخانه ها مجبور به خرید آن و در نتیجه افزایش قیمت کالاها هستند. بروجردی خاطرنشان کرد: این امر موجب افزایش تورم شده و مردم را با مشکلات زیادی مواجه می کند.