ذوب آهن اصفهان به عنوان یک عرضه کننده مسئولیت پذیر و خوشنام، موجب ثبات بازار و کاهش التهابات کنونی شده است

به گزارش خبرگزاری موج، محمد اسکندری معاون توسعه بازار بورس کالای ایران به اتفاق عباس یعقوبی مدیر عملیات بازار و چند تن ازدیگر مدیران این شرکت دوشنبه 22 مردادماه سال جاری ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان و بازدید از خط تولید با تولائیان معاون بهره برداری شرکت، گفتگو و تبادل نظر نمودند. در این بازدید که کجباف مدیر بازاریابی و فروش داخلی و علیرضا عباسیان مدیر پشتیبانی و خدمات پس از فروش ذوب آهن حضور داشتند، معاون بهره برداری شرکت ضمن ارائه گزارشی از آخرین شرایط تولید و عرضه محصولات ذوب آهن به تنوع تولیدات و عرضه محصولات جدید شرکت از جمله ریل ملی اشاره کرد و آمادگی ذوب آهن اصفهان را جهت تولید و عرضه انواع محصولات مورد نیاز مشتریان داخلی و خارجی و کمک برای تثبیت بازار فولاد و رفع التهابات مقطعی ایجاد شده اعلام کرد .

در حاشیه این بازدید محمد اسکندری معاون توسعه بازار بورس کالای ایران در گفتگو با خبرنگار هفته نامه آتشکار هدف از حضور در ذوب آهن و گفتگو با مدیریت عالی این شرکت را  آشنایی با وضعیت جدید ذوب آهن و نحوه تولید و عرضه محصولات آن بیان کرد.

اسکندری افزود: ذوب آهن یکی از بزرگترین عرضه کننده های محصولات فولادی در بورس کالای ایران است که در سال های اخیر فرایند کاری و امکانات لجستیگی آن بهبود یافته و طبق گفته معاون بهره برداری این شرکت شرایط تولید در ذوب آهن روند رو به رشدی پیدا کرده و با توجه به تنوع محصولات و  عرضه محصولات جدید و مورد درخواست زنجیره تولید فولاد کامل و رضایت بیشتر مشتریان جلب شده است. وی افزود:  ذوب آهن اصفهان موجبات ثبات بازار و کاهش التهابات مقطعی  کنونی را فراهم نموده و به زودی شرایط بازار فولاد به وضع عادی باز خواهد گشت. دکتر اسکندری در ادامه یادآور شد ذوب آهن اصفهان یک عرضه کننده مسئولیت پذیر و خوشنام بوده و  از این جهت مایه افتخار شرکت بورس کالای ایران است. معاون  توسعه بازار بورس کالای ایران در پایان گفت: ذوب آهن اصفهان با نوسازی خطوط تولید و ایجاد واحدهای تولیدی جدید از یک شرکت با ساز وکار قدیمی به یک شرکت جدید  و رو به رشدتبدیل شده است و با توجه به فروش  داخلی و خارجی در سطوح خرد و کلان ،  امتیاز ویژه ای را در بازار به دست آورده و در آینده نیز شرایط بهتری خواهد داشت .

در این بازدید مهندس یعقوبی مدیر عملیات بازار شرکت بورس کالای ایران نیز به خبرنگار ما گفت : ذوب آهن با روند تغییرات کلیدی در واحدهای کک سازی و کوره بلند و همچنین تولید ریل ملی همراه بوده و این شرکت با فراز و نشیب های سالیان اخیر پاسخگوی نیاز مشتریان و بازار داخلی و خارجی بوده است .

وی افزود: تعاملات ذوب آهن با شرکت کالای بورس ایران و اطلاعات مربوط به عرضه محصولات فولادی ذوب آهن به بازار تماما الکترونیکی؛ شفاف و سازنده بوده و کارگروه تنظیم بازار موجود با تعیین قیمت محصولات فولادی  هم منافع تولید کننده و  هم منافع مصرف کننده را تامین می کند.