وزیر نیرو در حاشیه مراسم افتتاح نیروگاه ۱۰ مگاواتی مهریز غدیر، گفت: ما قصد داریم با استفاده از منابع انسانی خود بر تحریم ها غلبه کنیم و ایران اسلامی را بیش از پیش در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دهیم.

به گزارش خبرگزاری موج، رضا اردکانیان وزیر نیرو با بیان این‌که وزارت نیرو وظیفه دارد با تمام توان در راه تدارک شرایط لازم و ارائه خدمت برای صنایع در جهت تولید انرژی پایدار حرکت کند، اظهار کرد: کشور در برخوردی ناعادلانه درگیر تحریم‌های ظالمانه شده است و قصد دارد با استفاده از ظرفیت‌های انسانی تحریم ها را به فرصت تبدیل کند.

وی افزود: ما قصد داریم با استفاده از منابع انسانی خود بر تحریم ها غلبه کنیم و ایران اسلامی را بیش از پیش در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دهیم.

وزیر نیرو در ادامه تبدیل کردن این دوره به دوره طلایی را مستلزم استفاده از منابع زیست محیطی و انسانی داخلی دانست و گفت: استان یزد از جمله استان های غنی در حوزه مدیریت اقتصادی و سرمایه گذاری بخش خصوصی است.

این مقام مسئول در پایان خطاب به مسئولان ارشد استان یزد، تأکید کرد: استفاده از منابع انسانی بومی نقش مهمی در ایجاد زیرساخت‌های کشور و استان ایفا می‌کند.