مدیرکل ارتباطات همراه اول شایعه ارائه 120 گیگ اینترنت رایگان به مناسبت عید فطر را تکذیب کرد.­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­

به گزارش خبرگزاری موج، شاهین آرپناهی با اشاره به پیامی مبنی بر ارائه اینترنت رایگان ازجانب همراه اول به مناسب عید فطر گفت: شایعه ای در فضای مجازی دست به دست می شود مبنی بر اینکه همراه اول به مناسبت عید فطر 120گیگ اینترنت رایگان ارائه می کند و مردم باید برای دریافت آن کد USSD را وارد کنند که این موضوع تکذیب می شود.

اخبار را از درگاه های رسمی اپراتور اول دنبال کنید

وی اظهار داشت: کد USSD که در این پیام وجود دارد یک بسته اینترنتی است که حدود 200هزار تومان برای مشترک هزینه دارد. از مردم خواهش می کنیم به شایعات این چنینی توجه نکنند و اخبار را از درگاه های رسمی اپراتور اول دنبال کنند.

مدیر کل ارتباطات همراه اول افزود: اگر مشترکان کدی که در این پیام است را مرحله به مرحله در USSD گوشی خود چک کنند، یعنی ابتدا ستاره 100 و بعد بقیه اعداد را وارد کنند متوجه می شوند که بسته اینترنتی یکساله 120 گیگی است.

آرپناهی افزود: ممکن است این بسته برای برخی افراد به صرفه باشد و مصرف کنند اما همراه اول با توجه به مصرف و عادت مصرف مشترکان بسته های مختلف را پیش بینی کرده که این هم یکی از آن ها است.