مهریار عسگریان گفت:تاکنون قرارداد ساخت و تحویل هزار خودرو در گروه خودروسازی بهمن اجرا شده و قرارداد یازده هزار خودرویی برای امسال کلید خورده است.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، مدیر فروش گروه خودروسازی بهمن در مراسم تحویل 500 مینی بوس ایسوزو در طرح نوسازی گفت: خودروهای فرسوده از نظر مصرف سوخت و ایمنی هزینه بالایی را به ناوگان حمل و نقل وارد می کند و امروز برخی خودروها تا 100 درصد مصرف سوختشان بالا رفته است از این رو  همه ما دغدغه آلودگی هوا داریم که منشأ بیشتر آن خودروهای فرسوده است.

او با بیان اینکه مهمترین مسئله در طرح نوسازی اشتغال زایی است افزود: وام چهار درصد در شرایط کنونی غیرممکن است که با همت دوستان اجرایی شد.

عسگریان با نگاهی به اقدامات انجام شده در بخش نوسازی در این مجموعه گفت: گروه بهمن از سال گذشته وارد عرصه ناوگان شد و در این مدت کم توانستیم از خودروسازان دیگر پیشی بگیریم و قرارداد تحویل 1000 دستگاه مینی بوس را اجرایی کردیم و امیدواریم قرارداد 11 هزار دستگاهی را برای سال جدید پیش ببریم. در تولیدات اتوبوس با برند ایسوزو و کشنده ها با برند سیبا موتورز که بهترین مدل غیر اروپایی در این بخش هستند وارد عمل شده ایم.