عیسی امامی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران در سفر به استان بوشهر، ضمن بازدید از شعبه عسلویه با مدیران مالی شرکت پتروشیمی مبین نیز دیدار کرد و گفت: در طول یک دهه فعالیت بانک خصوصا در یکسال گذشته، گام های شایسته و موثری برای کاهش فاصله طبقاتی و برقراری عدالت اجتماعی برداشته شده است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، عیسی امامی با ارشاره به رضایت مطلوب مشتریان از خدمات بانک اظهارداشت: احساس رضایت مراجعین و متقاضیان نسبت به خدمات بانک در استان بوشهر مایه افتخار و مباهات است و این نشان از لطف باری تعالی و همدلی و همراهی همکاران در اهتمام به امور مشتریان می باشد که با تمام تلاش و درایت خود، پاسخگوی ارباب رجوع هستند.
وی افزود: فعالیت در بانک قرض الحسنه مهر ایران و همکاری با خیرین برای رفع مایحتاج ضروری نیازمندان واقعی جامعه امری مقدس است و خدمات و طرح های تسهیلاتی بانک می تواند در رفع نیازهای مالی افراد و بهبود وضعیت معیشتی کشور موثر باشد.
امامی گفت: این بانک در راستای مسئولیتهای اجتماعی خود، سعی نموده به حوزه های زندانیان، زنان سرپرست خانوار، مددجویان کمیته امداد و بهزیستی و ... ورود پیدا کند و گامهای خوبی در جهت کاهش فاصله طبقاتی بردارد.
در ادامه، قنواتی و شهرآزاد از مدیران مالی پتروشیمی مبین، ضمن قدردانی از حضور مدیران ارشد بانک، بیان داشتند: به همت پرسنل و مدیران بانک قرض الحسنه مهرایران در کوتاه ترین زمان ممکن به کلیه کارکنان این شرکت، تسهیلات قرض الحسنه پرداخت شد که آثار و برکات آن قابل رویت است.
شایان ذکر است، در این نشست، نجدی مدیر امور استان ها و پاساد مدیر شعب استان بوشهر، نیز حضور داشتند.