اولین شعبه بانک قرض الحسنه مهر ایران در شهرستان پردیس با هدف تسریع در ارائه خدمات به مشتریان، تسهیل در دسترسی به امکانات شعب و افزایش رضایتمندی مراجعین در استفاده از سبد محصولات حضوری بانک در شهر بومهن، افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، نخستین شعبه بانک قرض الحسنه مهر ایران شهرستان پردیس، با حضور دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل، آقایان توکلی و تلیکانی، از اعضای هیأت مدیره، آقای نجدی مدیر امور استان ها، خانم دکتر رنجبر، رئیس اداره کل روابط عمومی و بازاریابی، آقای طبلشی، رئیس اداره کل پشتیبانی، آقای سلطانیان، مدیر شعب استان تهران، بخشدار بخش مرکزی، رئیس و اعضای شورای شهر و دفتر امام جمعه در شهر بومهن آغاز به کار کرد.

 
در این مراسم، مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران با اشاره به مسئولیت‌های اجتماعی بانک به ضرورت ارائه خدمات به طبقه محروم و اقشار آسیب پذیر و توانمندسازی نیازمندان جامعه به عنوان هدف اساسی نخستین بانک تخصصی قرض الحسنه کشور اشاره کرد و با تأکید بر ضرورت حمایت از اشتغال‌های خرد و رفع موانع پیش روی صاحبان مشاغل در سال حمایت از کالای ایرانی به فعالیت‌های بانک در این زمینه تأکید کرد و اذعان داشت: در سال گذشته بالغ بر ۷۵۰ هزار تسهیلات قرض الحسنه پرداخت شده که ۶۰ درصد آن مربوط به حوزه‌های اشتغالزایی می‌باشد.
 
وی با اعلام اینکه بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای صرفه جویی در وقت و هزینه‌های مشتریان و نیز جلوگیری از ترددهای غیر ضروری شهری اقدام به ارائه خدمات الکترونیکی همچون سامانه‌های افتتاح حساب و درخواست تسهیلات آنلاین، اینترنت بانک، موبایل بانک و تلفن بانک نیز می‌کند اذعان داشت: امیدوارم افتتاح این شعبه نیز بتواند یاری رسان مردم در این منطقه باشد.
 
در ادامه رضا خدادادی، بخشدار بخش مرکزی، از حضور بانک قرض الحسنه مهر ایران در شهرستان پردیس استقبال کرد و با اعلام اینکه این منطقه بیش از ۸ هزار واحد صنعتی و صنفی دارد بر بهبود وضعیت بنگاه‌ها با استفاده از خدمات بانک قرض الحسنه مهر ایران تأکید کرد.
 
وی با بیان اینکه هم اکنون اهتمامی در هیئت دولت مبنی بر حمایت از بانک‌های خدمات رسان و قرض الحسنه وجود دارد اذعان داشت: در این راستا تعامل و همکاری با بانک قرض الحسنه مهر ایران می‌تواند در حمایت از تولید کالای ایرانی نیز مثمر ثمر باشد و از این رو، وجود این بانک ضروری است.
 
خدادادی افزود: بر این اساس، تمامی نهادها، سازمان‌ها و ادارات شهرستان، برای هم افزایی و کمک به بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای نهادینه شدن فرهنگ قرض الحسنه و کمک به بهبود معیشت مردم همکاری خواهند داشت.
 
بخشدار بخش مرکزی در ادامه گفت: امیدواریم افتتاح این شعبه، در شهرستان پردیس و بخش بومهن، در رفع کامل تأمین مالی و مایحتاج ضروری مردم اثربخش باشد.
 

شایان ذکر است که در این مراسم جمعی از بزرگان، معتمدین، خیرین، و کسبه و شهروندان شهرستان بومهن و پردیس نیز حضور داشتند.