اداره کل فن آوری اطلاعات و ارتباطات بانک قرض الحسنه مهر ایران اعلام کرد: سرویس پرداخت اقساط تسهیلات برای مشتریان در اینترنت بانک فعال است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، بر اساس این اعلام، سرویس پرداخت قسط در کانال همراه بانک به منظور بهبود عملکرد و رفع مشکلات احتمالی نرم افزار به صورت موقت قطع خواهد شد.

شایان ذکر است، مشتریان در این مدت برای پرداخت غیر حضوری اقساط خود می توانند از سایر امکانات بانک قرض الحسنه مهر ایران نظیر اینترنت بانک و خدمات کارت به کارت استفاده کنند.

سامانه اینترنت بانک، یکی دیگر از خدمات نوین بانک قرض الحسنه مهر ایران است که با هدف ارائه سرویس های بانکی در دسترس، سریع و کم هزینه بر روی بستری امن و مطمئن برای مشتریان راه اندازی شده است .

مشتریان می توانند به منظور فعال سازی و دریافت کد کاربری سامانه مذکور به یکی از۵۳۰ شعبه متمرکز بانک قرض الحسنه مهر ایران مراجعه و نسبت به تکمیل فرم درخواست سرویس اینترنتی اقدام کنند تا پس از تکمیل فرم و تایید آن توسط مسئول شعبه سرویس درخواستی فعال شده و رمز به صورت محرمانه تحویل مشتری شود.

پیشنهاد می شود، به منظور سهولت در استفاده از امکانات سامانه اینترنت بانک قرض الحسنه مهر ایران راهنمای استفاده از این سرویس که به صورت فایل PDF تهیه شده است را از سایت بانک به نشانی: www.qmb.ir دانلود و مطالعه فرمایید .

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج