بانک قرض الحسنه مهرایران در راستای تکمیل خدمات بدون کارت خود، خدمات برداشت وجه بدون نیاز به کارت را روی دستگاه‌های خودپرداز خود راه‌اندازی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، خدمات برداشت وجه بدون نیاز به کارت، به مشتریان این امکان را می‌دهد که در موارد اضطراری و در صورت عدم همراه داشتن کارت نقدی خود، بتوانند نسبت به برداشت وجه نقد از خودپردازهای بانک قرض الحسنه مهرایران مبادرت ورزند.
مشتریان برای بهره‌مندی از این خدمت می‌توانند با ورود به نرم افزار دستگاه خودپرداز و انتخاب گزینه برداشت وجه بدون کارت، نسبت به برداشت وجه اقدام کنند.
این امکان به صورت پایلوت بر روی دستگاه های خودپرداز شعب مطهری و میرزای شیرازی تهران راه اندازی شده است و ظرف مدت سه ماه با تغییر و بروزرسانی نرم افزار سایر دستگاه ها نیز تکمیل می شود.
پیش‌از این نیز خدمت مسدود کردن کارت‌های نقدی بانک قرض الحسنه مهرایران، (بدون نیاز به کارت) در دستگاه‌های خودپرداز این بانک فعال شده بود.
شایان ذکر است، مرکز ارتباط با مشتریان بانک قرض الحسنه مهرایران به شماره ۴۳۲۲ و همچنین سیستم دریافت نظرها در سایت این بانک به آدرس www.qmb.ir آماده ارائه مشاوره و پاسخ به سؤالات مشتریان است.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج