مدیرعامل بانک ملی ایران گفت:با توجه به سخت بودن حمل و نقل سکه و مسایل امنیتی مرتبط با آن می توان از کارت سکه استفاده کرد و در هر زمانی از شبانه روز می توان از دستگاه سکه وکیوم شده به دارنده کارت تحویل داده شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری موج، مدیرعامل بانک ملی ایران در مراسم رونمایی از آخرین ١٠ دستاورد و تجهیزات بانک ملی ایران با عنوان "ملی شو" با اشاره به اینکه بانک ملی از دو سال گذشته برنامه های نوآورانه ای را طراحی کرد که حاصل آن دستاوردها و تجهیزاتی است که امروز رونمایی می شوند افزود:برخی از تجهیزاتی که رونمایی می شوند یا در سایر بانک ها وجود ندارد یا نسخه بانک ملی کامل تر و با امکانات بیشتر است.

حسین زاده با بیان اینکه به تعداد بالای دستاوردها و تجهیزاتی که امروز رونمایی شدند پرداخت و گفت: تصمیم گرفتیم تا نمایشگاهی تحت عنوان "ملی شو" برگزار کنیم و تمام خلاقیت ها را رونمایی کنیم؛ بنا داریم هر شش ماه یا یکسال این نمایشگاه را با کیفیت بالا برگزار کنیم.

مدیرعامل بانک ملی با یادآوری همکاری این بانک با دانشگاه ها و جذب نخبگان دانشگاهی اظهارداشت: با شرکت های پیشرو در کشور مانند شرکت خدمات انفورماتیک، جی اس اس و توسن برای تولید تجهیزات همکاری کردیم و هنچنین با شرکت های اروپایی همکاری داشتیم.  

حسین زاده گفت: بانک ملی با معرفی سامانه های بام و بله پا به حوزه بانکداری دیجیتال گذاشت.

مدیرعامل بانک ملی ایران با اشاره به نتیجه تحقیقات شرکت های معتبر بین المللی اظهار داشت:براساس نتایج تحقیقات معتبر شعب بانک ها تا سال ٢٠٢٠ کوچک شده و به شدت کاهش یافته و در نقطه مقابل حضور بانک ها در شبکه های اجتماعی افزایش خواهد یافت.  

وی با بیان اینکه بانک ملی تنها بانک ایرانی فعال ایت که یک شبکه اجتماعی دارد، افزود: نسخه بله در آینده نزدیک تکمیل خواهد شد.  

رییس شورای هماهنگی بانک های دولتی ادامه داد:برای تکمیل سامانه های بام و بله، همکاران ما طرح "بانک آفیسر" را بعد از هشت ماه مطالعه از شعب بانک های اروپایی طراحی کرده اند که مخاطب آن مشتریان VIP بانک ملی هستند.  

حسین زاده امکان ثبت نظرسنجی مشتریان درباره رفتار کارمندان بانک ملی را از جمله مزایای طرح بانک آفیسر برشمرد و ارتقای کارکنان را منوط به امتیاز مشتریان عنوان کرد. 

وی درباره طرح کارت سکه اظهارداشت: برنامه ما این است که به جای فیزیک سکه طلا، کارت سکه حرکت کند و این امکان فقط در اختیار بانک ملی است.  

مدیرعامل بانک ملی ایران با اشاره به فعالیت بانک کارگشایی در ذیل بانک ملی ایران افزود: تخصص این بانک در زمینه سکه و طلاست؛ با توجه به سخت بودن حمل و نقل سکه و مسایل امنیتی مرتبط با آن می توان از این کارت استفاده کرد

وی توضیح داد :دارنده کارت سکه در هر زمانی از شبانه روز می تواند از دستگاه سکه وکیوم شده به دارنده کارت تحویل دهد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری موج در نمایشگاهی که در حاشیه مراسم امروز برگزار شده بود، از آخرین دستاوردها و تجهیزات بانک ملی ایران از جمله "کارت سکه" که به جای وجه نقد، سکه طلا وجود دارد، "توریست کارت"که کارت بانکی برای حمایت از گردشگری است و امکان دریافت ارز از آن وجود دارد، "دستگاه VTM " برای دریافت تمامی خدمات بانکی از جمله وصول چک، "ملی بازار" برای تامین مالی تولیدکنندگان و ارایه تسهیلات با نرخ های جذاب برای خرید کالاهای تولید داخل، "باجه جوانه ها"، "آنی بانک" و ... رونمایی می شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج