برای دومین دوره، از عموم مردم و مشتریان گرامی برای شرکت در جشنواره بزرگ حساب­ های قرض ­الحسنه پس­ انداز بانک آینده، دعوت به­ عمل می­ آید.

بانک آینده، به پاس قدردانی از نیت خیر سپرده­گذاران و در جهت ترویج فرهنگ نیکوی قرض ­الحسنه، در دومین دوره این جشنواره، به قید قرعه، جوایز نفیس و ارزنده­ی را به دارندگان حساب قرض ­الحسنه پس ­انداز، اهدا خواهد کرد.

این جشنواره تا پایان شهریور ماه ۱۳۹۵ ادامه داشته و در مهرماه ۱۳۹۵ نیز قرعه­ کشی میلیاردها ریال جوایز نفیس و ارزنده برای ده ها هزار نفر از برندگان، انجام خواهد گرفت. این مراسم، با حضور اعضای محترم هیات نظارت بر قرعه­ کشی بانک­ ها(متشکل از:نمایندگان محترم دادستانی کل کشور، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و وزارت امور اقتصاد و دارایی) و تعدادی از مشتریان و سپرده­ گذاران گرامی برگزار و برندگان خوش­ شانس، به قید قرعه مشخص خواهند شد.

برای این دوره قرعه­ کشی، به ازای هر ۲۰۰،۰۰۰(دویست هزار) ریال در هر روز یک امتیاز به دارنده حساب قرض ­الحسنه پس ­انداز تعلق خواهد گرفت و دوره محاسبه امتیاز نیز در بازه زمانی اول مهرماه ۱۳۹۴ لغایت پایان شهریور ۱۳۹۵ خواهد بود. از این­رو، از کلیه مشتریان گرامی و دیگر علاقمندان به این­گونه امور خیر، دعوت می­شود؛ از طریق تکمیل و افزایش موجودی حساب قرض ­الحسنه پس­انداز خود و خانواده­ شان و یا افتتاح حساب قرض ­الحسنه پس ­انداز جدید، در این جشنواره پرخیر و برکت شرکت فرمایند.

منابع تجهیز شده از حساب­های قرض­ الحسنه پس ­انداز، تماماً به صورت وام­ های قرض ­الحسنه، به متقاضیان پرداخت خواهد شد. وام­ های اعطا شده از این محل، عبارتنداز؛ ازدواج و تهیه جهیزیه، کمک درمان بیماری، کمک هزینه تحصیلی، تامین و تعمیر مسکن، بهسازی مسکن روستایی، مشاغل خانگی، اشتغال­ زایی و انواع وام ­های تولیدی، صنعتی و کشاورزی و نظایر آن مشتاقانه، منتظر حضور گرمتان در کلیه شعب بانک آینده در سراسر کشور هستیم.

آخرین مهلت برای افتتاح حساب یا تکمیل موجودی: پایان شهریور ۱۳۹۵ شرط شرکت در قرعه­ کشی، مفتوح بودن حساب و دارا بودن حداقل موجودی در روز قرعه­ کشی لطفا جهت کسب هر گونه اطلاعات تکمیلی، با مرکز ارتباط مشتریان بانک با شماره ۲۷۶۶۳۲۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند.

مشتریانی گرامی برای اطلاع از اسامی برندگان جشنواره می­توانند بعد از قرعه ­کشی از طریق تارگاه رسمی بانک آینده به نشانی اینترنتی:(www. ba۲۴. ir) و شعب این بانک، کسب اطلاع نمایند.