سومین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران هم­ زمان با «روز روابط عمومی و ارتباطات»، با هدف نکوداشت «روز روابط عمومی» و با موضوع «نقش روابط عمومی در دوره پساتحریم» و با تاکید بر نقش آفرینی هنر هشتم در حوزه های اقتصادی و سیاسی، دوشنبه مورخ ۲۷ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵، در مرکز همایش­های کتابخانه ملی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج، در این جشنواره که از ستارگان روابط عمومی ایران در بخش‌های ملی، استانی، مدیریتی و مدیریت ارشد تجلیل به عمل آمد و ستاره ارتباطی شهر تهران و ستاره ارتباطی دولت در سال ۱۳۹۴ نیز معرفی و تقدیر شدند، آقایمحمود ترابیان مدیر امور روابط عمومی و اطلاع رسانی بانک آینده، به ­عنوان«مدیر ستاره روابط عمومی»، انتخاب و از ایشان نیز تقدیر گردید.

شایان ذکر است؛ رونمایی از «دایره ­المعارف روابط عمومی ایران» و برگزاری دو کارگاه آموزشی «روابط عمومی و توسعه اقتصادی» و «روابط عمومی و توسعه سیاسی» با حضور شخصیت­ های علمی، فرهنگی و سیاسی از دیگر برنامه ­های این جشنواره بود.

هم­چنین، در این جشنواره ضمن قرائت بیانیه هیات موسس «خانه روابط عمومی ایران»، از تارگاه و نشان آن نیز رونمایی و اهداف این تشکل برای حاضران تشریح شد.