موج
کدخبر : ۳۸۰۲۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380236

سرهنگ شفیعی:

ریاست سازمان بسیج کارمندان استان اصفهان بیان کرد: تلاش بسیج باید برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ شفیعی در مجمع فرماندهان بسیج ادارات شهرستان خمینی شهر هشدار داد: دشمن با دلسرد کردن مردم از شرایط و اوضاع  قصد مشارکت حداقلی مردم را در انتخابات دارد و بسیج وظیفه دارد در حضور حداکثری مردم تلاش کند

وی گفت:بسیج یک تشکل انقلابی است که در جای جای کشور وجود دارد و قرار است با تمام توان و ظرفیت از انقلاب اسلامی ایران محافظت نمایند.

سرهنگ شفیعی  بیان کرد: بسیج و بسیجی یک شخص و نهاد نیست بلکه یک تفکر انقلابی است که امام راحل (ره) قبل از آغاز جنگ تحمیلی آن رادر کشور نهادینه کرد.

ریاست سازمان بسیج کارمندان استان اصفهان با بیان این مطلب که بسیج باید تشکیلاتی کار کند افزود: یک بسیجی باید پیرو رهبر زمان خویش باشد.

وی در ادامه با اشاره به ظرفیت بسیج تشریح کرد: امروز در چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران قرار داریم و جمهوری اسلامی طبق گفته سردار دلها حرم است و این حرم باید حفظ شود.

سرهنگ شفیعی در ادامه به مبحث انتخابات گریزی زد و اضافه کرد: دشمن  امروز با دلسرد کردن مردم از اوضاع کشور  قصد مشارکت حداقلی مردم در انتخابات را دارد و وظیفه بسیجیان تلاش برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای می باشد.

ریاست سازمان بسیج کارمندان استان اصفهان مردم را بزرگترین سرمایه نظام جمهوری اسلامی خواند و بسیج را برای تبیین نهضت تواصی یک نیروی موثر برشمرد .

سرهنگ شفیعی در پایان خاطر نشان کرد: وضعیت کنونی کشور مانند خرمشهر دیروز است و با استقامت فتح و پیروزی حاصل می گردد.

بسیج خمینی شهر

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها