موج
کدخبر : ۳۷۵۱۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375184

سید مصطفی علوی خبر داد:

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، از استمرار رعایت پروتکل های بهداشتی و اقدامات پیشگیرانه مقابله با گسترش کرونا در سطح شرکت گاز استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید مصطفی علوی ، در رابطه با تشدید اقدامات بهداشتی به منظور مقابله با بیماری کرونا ، گفت: به سبب تشدید شیوع کرونا و قرمز شدن وضعیت اصفهان، رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در جهت صیانت از سلامت کارکنان و ارباب رجوع، با شدت بیشتری استمرار یافته است.

وی، در رابطه با دستورالعمل‌های اجرایی این شرکت، افزود: یادآوری و تاکید بر رعایت فاصله اجتماعی مراجعین به ادارات به ویژه در امور مشترکین و میز خدمت با بهره مندی از علایم هشدار دهنده، تاکید بر الزامی بودن استفاده از ماسک، تب سنجی کارکنان به هنگام ورود به اداره، الزام به تعیین فاصله در بین صندلی‌های اتاق های جلسات، برگزاری جلسات به صورت ویدئو کنفرانس و غیر حضوری، برگزاری دوره های آموزشی به صورت آنلاین و غیر حضوری، ضدعفونی روزانه ورودی و راهروهای ادارات و... از اهم این موارد است.

علوی، با اشاره به توسعه خدمات الکترونیکی در شرکت گاز استان اصفهان گفت: از تمامی مشترکین و همشهریان درخواست می شود، با استفاده از خدمات الکترونیک حتی الامکان از مراجعه حضوری به ادارات  خود داری نمایند.

وی، افزود: مشترکین عزیزمی توانند با مراجعه به وب سایت شرکت گازبه نشانی www.nigc-isfahan.ir  بسیاری از درخواست های مورد نیاز خود از جمله؛ نحوه ی محاسبه ی گاز بهاء، ثبت کارکرد کنتور گاز، مشاهده و پرداخت صورت حساب گاز، اطلاع از خدمات دفاتر پیشخوان برای اموراشتراک پذیری و درخواست علمک ثبت شماره تلفن همراه و حذف قبض کاغذی و .... به صورت غیر حضوری مرتفع نمایند .

مدیرعامل شرکت گازاستان اصفهان، تصریح کرد: سامانه تلفنی گویا به شماره 1594، سامانه پیامکی 30003194 و اپلیکیشن موبایل سخا نیز از دیگر کانال های ارائه خدمات غیر حضوری این شرکت می باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها