موج
کدخبر : ۳۶۳۸۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363804

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر از کشف 20تُن خیارشور غیربهداشتی از یک منزل درخمینی شهر و دستگیری 3 نفرتوسط نیروی انتظامی در این رابطه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ غلامرضا براتی گفت: 3 نفر که با سؤاستفاده از نام یک شرکت معتبر اقدام به فروش گسترده خیارشورهای غیر بهداشتی می کردند ، دستگیر شدند.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی به همراه کارشناسان اداره بهداشت از محل مذکور بازدید کردند که در نتیجه این عملیات 20تُن خیار شور غیر بهداشتی کشف و مشخص شد متهمان با سوءاستفاده از نام یک شرکت معتبر اقدام به فروش آنها به صورت گسترده میکردند.

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر از دستگیری 3 نفر و تحویل آنها به مراجع قضائی و همچنین پلمب محل خبرداد و گفت:  از عموم شهروندان خواست که در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موضوع را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه داشتن پروانه فعالیت و دیگر مجوزهای قانونی از الزامات فعالیت واحدهای صنفی است تصریح کرد:  پلیس ضمن نظارت بر نحوه فعالیت واحدهای صنفی  در صورت مشاهد هرگونه تخلف با متخلفان برخورد قانونی خواهد کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها