موج
کدخبر : ۳۶۲۸۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362893

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 8 بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان طی شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی گفت: در شبانه روز گذشته تعداد 8 بیمار جدید مبتلا به کرونا با علائم بالینی در منطقه کاشان بستری شدند که 2 نفر آنها اهل کاشان هستند.

وی اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت اخیر در منطقه کاشان 8 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند ۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که دو نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد همگی اهل کاشان هستند.

این مقام مسئول ادامه داد: حداکثر سن بیماران بستری کرونایی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 45 سال و حداقل سن 40 سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در شبانه روز گذشته 6 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند که از این تعداد یک نفر اهل توابع آران و بیدگل و پنج نفر اهل آران و بیدگل هستند.

 این مقام مسئول افزود: در حال حاضر در مجموع 73 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 50 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 23 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان مراقبت و درمان هستند.

وی گفت: 22 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 16 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 6 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند

سید علیرضا مروجی در ارتباط با مرگ و میر کرونا در منطقه کاشان توضیح داد: هیچ مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ نداده است.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان افزود: تاکنون 122 هزار و 556 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

سید علیرضا مروجی گفت: همچنین تا کنون هشت هزار و 227 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها