موج
کدخبر : ۳۶۰۰۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360050

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از ۱۳ ابتلای جدید به ویروس کرونا طی شبانه روز گذشته در منطقه کاشان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی با اشاره به شناسایی ۳۱ مورد جدید تست کرونا گفت: در شبانه روز گذشته تعداد ۱۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا با علائم بالینی در منطقه کاشان بستری شدند که ۱۰ نفر اهل کاشان هستند.

این مقام مسئول افزود: در حال حاضر در مجموع ۷۹ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۶۸ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۱ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان مراقبت و درمان هستند.

وی گفت: ۲۶ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۲۴ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و دو نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند

این مقام مسئول در ارتباط با مرگ و میر کرونا در منطقه کاشان توضیح داد: یک مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان که یک مرد ۸۴ ساله بوده، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان افزود: تاکنون 115 هزار و 246 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

سید علیرضا مروجی اظهار کرد: همچنین تا کنون هشت هزار و 3 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها