موج
کدخبر : ۳۴۳۶۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343654

با حضور رئیس موسسه فرهنگی اکو؛

با حضور رئیس موسسه فرهنگی اکو اولین کلینیک سلامت لاغری وزیبایی‌ توسط بخش خصوصی در اصفهان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، رئیس موسسه فرهنگی اکو در آیین افتتاح اولین کلینیک سلامت لاغری وزیبایی‌ در اصفهان اظهار داشت: سازمان بین المللی اکو ۱۰ کشور را شامل می شود و موسسه فرهنگی آن با اهداف اساسی نزدیک کردن مردمان این ده کشور به واسطه کاری‌های فرهنگی و هنری تشکیل شده تا زمینه همکاری مشترک فرهنگی و هنری در بین این ۱۰ کشور پدید آید و حوزه گردشگری سلامت یکی از این حوزه ها ست .

پروفسور سرور بختی گفت: سعی می کنیم تا گام های مهم و ارزشمندی را در راه توسعه همکاری های منطقه ای و بین المللی برداریم  ومن امروز خوشحالم که در شهر تاریخی اصفهان که یکی از مراکز فرهنگی و تاریخی است حضور دارم تا زمینه فعالیت گردشگری میان تمام ۱۰ کشور عضو اکو  رافراهم نمایم.

در ادامه مینا رضایی از موسسین و بنیانگذاران اولین کلینیک سلامت لاغری وزیبایی‌ در اصفهان اظهار امیدواری کرد: تا با راه اندازی این کلینیک زمینه و بستر بیومدیکال توریسم در اصفهان فراهم گردد و قابلیت های اصفهان به این شکل نمایان تر به نمایش گذاشته شود.

معاون استاندار اصفهان  نیز اظهار داشت:  جلسه امروز با حضور پروفسور سرور بختی از موسسه فرهنگی اکو تشکیل شد و هدف این بود که همکاری‌های فرهنگی به ویژه گردشگری و صنایع دستی  با حضور کشورهای عضو اکو را گسترش دهیم تا زمینه بازدید ملت ها در قالب گروه های توریستی فراهم شود.

قاضی عسگر در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مقرر شد تا به منظور نزدیکی بیشتر بین اعضا تفاهم نامه ای  بین ماو موسسه فرهنگی اکو نوشته شود و کارگروهی متشکل از  ‌بخش خصوصی درگیر برگزاری نمایشگاه صنایع دستی ایران در آن کشورها و نیز شاهد برگزاری نمایشگاه صنایع دستی آنان در اصفهان باشیم.

به گزارش موج؛ اولین کلینیک سلامت لاغری وزیبایی‌ توسط بخش خصوصی در ساختمانی چهارطبقه با حضور پروفسور سرور بختی رئیس موسسه فرهنگی اکو ، قاضی عسگر معاون استاندار، اللهیاری  مدیر کل میراث فرهنگی ،آرش اخوان مدیرکل سازمان فنی و حرفه ای اصفهان و جمعی از پزشکان و مدیران در جنوب شهراصفهان به بهره برداری رسید.

گفتنی است؛ در این کلینیک در زمینه های زیبایی، لاغری، زندگی سالم، توریسم زیبایی، کوچینگ سلامت ورزشکاران و کارآفرینان و مدیریت  راهبردی مراکز و باشگاه های ورزشی ارائه خدمت می گردد.

کلینیک لاغری

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها