موج
کدخبر : ۳۴۲۵۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342557

دومین دوره مسابقات قرائت تقلیدی و اذان شهرستان لنجان با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در مسجد صاحب الزمان(عج) زرین‌شهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، فراخوان برگزاری دومین دوره مسابقات قرائت تقلیدی و اذان لنجان از مهرماه سال ۹۸ از سوی اداره آموزش و پرورش شهرستان زرین به همه مدارس منطقه اعلام شد که حدود یکصد نفر برای شرکت در این مسابقات اعلام آمادگی کردند.

رییس اتحادیه موسسات تشکل های مردمی و فرهنگی قرآنی استان اصفهان افزود: پیش از کرونا، به منظور توانمندسازی شرکت‌کنندگان، کارگاه‌های آموزش حضوری در مکان مسجد صاحب الزمان(عج) برپا می‌شد و پس از اعلام ستاد مقابله با کرونا بر تعطیلی همه آموزش‌های حضوری، فضای مجازی برای ارائه آموزش‌ و آزمون‌ها مورد توجه قرار گرفت.

دومین دوره مسابقات قرائت تقلیدی و اذان شهرستان لنجان در دو مرحله مقدماتی و نهایی با حضور متسابقان آقا و خانم در مقطع سنی ۹ تا۱۳ و ۱۳ تا۱۶ سال به تفکیک در صبح و بعدازظهر برگزار شد.

در آخرین روز از مسابقات، تلاوت‌های شرکت‌کنندگان به تقلید از استادان منشاوی، شحات انور و مصطفی اسماعیل، از سوی داوران مورد ارزیابی قرار گرفت و در نهایت، ۱۸ نفر به عنوان برگزیده تجلیل شدند.

به گزارش موج ، دومین دوره مسابقات قرائت تقلیدی و اذان شهر لنجان با همکاری دارالقرآن امام رضا(ع) شهر ورنامخواست برپا شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها