موج
کدخبر : ۳۴۰۶۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340698

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از شناسایی و دستگیری 150 معتاد متجاهر در عملیات موفقیت آمیز ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمدرضا هاشمی فر پاکسازی مناطق آلوده به حضور معتادان کارتن خواب و متجاهر را خواسته به حق مردم از پلیس عنوان و تصریح کرد: تعداد 150 معتاد متجاهر که اقدام به پرسه زنی کرده و مرتکب جرایم مختلف می شدند در شهر اصفهان شناسایی و دستگیر شدند.

وی گفت: همچنین یک باند 3 نفره قاچاق مواد مخدر شناسایی و  240 کیلو تریاک در عملیات ضربتی پلیس شاهین شهر و میمه از این متهمین کشف شد.

وی ادامه داد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشرافیت اطلاعاتی و اقدامات هوشمندانه خود طی یک عملیات ویژه و ضربتی بازرسی اعضای یک باند قاچاق مواد مخدر که قصد انتقال محموله ای از مواد افیونی به وسیله 2 دستگاه خودروی برلیانس و پژو 206 داشتند را شناسایی و متوقف کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: در بازرسی از خودروهای توقیفی، 240 کیلوگرم تریاک کشف و اعضای  3 نفره این باند قاچاق نیز دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

 جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان در ادامه با اشاره به انهدام 45 باند قاچاق مواد افیونی و کشف 26 تُن انواع  مواد مخدر  در 4 ماهه ابتدایی سال جاری، گفت: این میزان کشفیات نسبت به مدت مشابه سال قبل 41 درصد رشد داشته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
 • پاسخ

  کجا معتاد ها را میگید جمع کردیم فقط ۱۵۰ تا تو کوچه ما از ۲نفر هر روز موادشون را جور میکنن.

 • پاسخ

  ۲۴ متری اول کوچه صبا

 • پاسخ

  خدا به داد زن و بچه هایش برسه

 • پاسخ

  اگر واقعا در ۴ ماه ۲۶ تن مواد کشف شده باشد باید ببینیم چند تن در شه پخش شده است که طبق این امار حداقل باید ۸ برابر ان فروخته شده باشد .وای به حال این مملکت و مردم که چگونه ورود مواد مخدر و پخش ان بین جوانان اینگونه دارد پیش میرود ان وقت در زمان قبل با اندک معتاد همه داد و هوار میکردند که ببینید حکومت چه کار دارد میکند اگر ان زمان افراد حکومتی اینکار را میکردند میتوانید بگویید اکنون با چندین برابر فروش مواد مخدر در بین مردم کار کیست ایا چند صد تن مواد را در جیب می گذارند و از مرز می اورند این طرف . بروید و ریشه را پیدا کنید نه این چند سر شاخه کوچک و ناچیز را .

 • پاسخ

  سلام راست می گید ترکشون بدید نه اینکه برای ۳گرم مصرف یه معتاد از خانوادش ۳۰ومیلیون جریمه می گیرید این خانواده ی بدبخت چیکار کنند

 • پاسخ

  چرخه باطل در این همه سال،برخورد پلیسی با مواد مخدر در هیچ کشوری تاکنون جواب نداده،راه های علمی و تجربه شده ای هم وجود دارد اما متأسفانه گویی اراده ای برای انجام آن وجود ندارد.

 • پاسخ

  سلام اصفهان حصته پرمعتاده کلانتری ازش فراریه بخوان بگیرن باید محله راصاف کنن

 • پاسخ

  روستای مهرنجان(میرنگان) شهرستان فلاورجان مرکز توزیع انواع مواد مخدر است نیروی انتظامی شهرستان یا استان چه کار کرده شبها براحتی خرید و فروش میشه منازل. فروشنده ها هم که معلومه

 • پاسخ

  حداقل معتادان را تر ک بدهید نه اینکه جریمه بشوند آیا خانواده بد بخت آنها چگونه پول جریمه بپردازند این خانواده شکم خودشان وبچه هایشان را نمی توانند سیر کنند چه برسه جریمه

 • پاسخ

  اگه راست میگین ترکشون بدین بعدم اینقدر پول بیت المالو که حیف میل میکنید کار گاه بزنید تا مشغول کار بشن نرند دوباره روبه اعتیاد چه فایده برا ازادیشون یه پول هنگفتی خودتون میزنید به جیب

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها