موج
کدخبر : ۳۱۹۱۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319156

امام جمعه اصفهان:

امام جمعه اصفهان گفت: انتخابات همچون تیری بر چشم دشمن است و ارزش جهاد دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، آیت‌الله سید یوسف طباطبائی‌نژاد در خطبه‌های نماز جمعه امروز بیان کرد: شرکت در انتخابات تیری بر چشم دشمن است و ارزش جهاد دارد و طبق گفته مقام معظم رهبری حتی کسانی هم که مؤمن نیستند  باید به خاطر کشور خود رأی دهند.

وی با اشاره به تحریم اعضای شورای نگهبان گفت: اهمیت حضور در انتخابات به اندازه ای برای دشمنان نظام اهمیت دارد که قبل از حضور پرشور مردم در انتخابات و پای صندوق‌های رأی چند نفر از اعضای شورای نگهبان را تحریم کردند.

  نماینده ولی فقیه در اصفهان افزود: البته این مسئله نشان از ضعف دشمنان برای نرسیدن آنها به اهدافشان است و اینکه دیگر چیزی برای تحریم ندارند و مجبورند افراد را چندین بار تحریم کنند.

آیت‌الله سید یوسف طباطبائی‌نژاد اظهار کرد: دشمنان سالهاست که مردم ایران را تحریم کرده و اجازه ورود دارو و خیلی چیزها را به کشور نمی دهند اما خودکفایی امروز در کشور قدرت ملت ایران را نشان می دهد.

وی در ارتباط با انتخابات گفت: مردم باید در انتخاب فرد اصلح دقت کافی داشته باشند چرا که انتخاب اصلح نوعی امتحان الهی است و برخی به خاطر مصالح دیگر به بعضی‌ افراد نالایق رأی می‌دهند و هنوز هم از این مسئله مهم که انتخابات یک امتحان الهی است غافل هستند.

امام جمعه اصفهان ادامه داد: حضور در انتخابات تامین کننده امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی است و دشمنان پس از دوم اسفندماه به یقین بار دیگر احساس شکست و  زبونی خواهند کرد.

آیت الله طباطبائی‌نژاد در ادامه با اشاره به  فضیلت‌های ماه رجب اظهار داشت: ماه رجب از بهترین ماه‌های سال است که باید به آن توجه کافی داشته باشیم و پیامبر(ص) فرمودند که ماه رجب ماه خداوند ومقدمه ای برای آمادگی اطاعات ماه رمضان است.

وی اضافه کرد: ماه رجب ماه ریزش رحمت خداوند بر بندگان است و جمعه اول ماه رجب لیلةالرغائب نام دارد که شب مهمی برای شب زنده داری و عبادت خداوند است.

امام جمعه اصفهان گفت: زیارت جامعه کبیره و غدیریه که از امام هادی(ع) نقل شده از جمله زیارت هایی است که هنوز کسی کامل به عمق دریای معرفت آن دست پیدا نکرده است و خواندن آن فضیلت بسیار دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها