دو نمایشگاه‌ تجهیزات هتل و رستوران و نوشیدنی‌ها23 تا 26 مردادماه در اصفهان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، در دو نمایشگاه‌ تجهیزات هتل و رستوران و نوشیدنی‌ها 100 شرکت و موسسه از استان‌های اصفهان، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، قم و مازندران حضور خواهند داشت.

 سومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات هتل، رستوران، فست فود، کافی شاپ و قنادی و اولین نمایشگاه نوشیدنی‌های سرد و گرم دو نمایشگاهی هستند که به صورت همزمان طی روزهای پایانی مردادماه در اصفهان برپا می‌شوند.

 دو نمایشگاه‌ تجهیزات هتل و رستوران و نوشیدنی‌ها در اصفهان طی روزهای 23 تا 26 مردادماه، فعالیت‌های خود را در 8 هزار مترمربع فضای نمایشگاهی به معرض بازدید عمومی می‌گذارند.

این دو نمایشگاه جذاب و خاص، در شرایطی برپا می‌شوند که برندهای مطرح کشور در زمینه تجهیزات هتل، رستوران، فست‌فود و کافی‌شاپ و همچنین فعالان برجسته حوزه نوشیدنی‌های گرم و سرد در آنها حضور خواهند داشت و آخرین یافته‌ها و توانمندی‌های خود را در این حوزه به نمایش می‌گذارند.

صنایع مبل نظری، چینی زرین، ایران سرما، نگین هوشمند پاژ، دکوراسیون داخلی خاتمی، شرکت پلت، شرکت پرشیا استیل، گروه صنعتی مجلسی، گروه صنعتی شکوهی، تابان استیل، فیزیک ماشین، گروه تجهیزات حسام، گروه تجهیزات هات، ماشینسازی خندابی، آیسان خاورمیانه کالا، هرمس برنا ویژن، اقتصاد اطلس، الماس ماندگار، سالیز، وایتولت، قهوه تیره حسام و دانه‌های سبز پارتاک از جمله مهمترین شرکت‌هایی به شمار می‌روند که در این دو نمایشگاه حضور خواهند داشت.

سومین نمایشگاه تجهیزات هتل، رستوران، کافی‌شاپ و فست‌فود که در دو دوره گذشته خود با استقبال مطلوبی از سوی فعالان این بخش روبرو شده، توانسته اعتماد علاقمندان به این عرصه را تا حد بسیار زیادی جلب کند و اصفهان را به مرکزی برای برگزاری رویدادهای مرتبط با این عرصه تبدیل کند. این نمایشگاه بستر نوآوری‌های جدید برای فعالان حرفه‌ای در حوزه هتلداری و کیترینگ است. علاوه بر آن به معرفی گرایشات جدید، کالاهای جدید و راه‌حل‌های نوآورانه برای هر یک از بخش‌های سازنده این صنعت می‌پردازد و همزمان برنامه‌ای برای هر شاخه تجاری مرتبط ارائه می‌کند. تمام شرکت کنندگان این نمایشگاه، از این مکان منحصر به فرد برای افزایش وفاداری مشتری و متقاضیان و یافتن انتظاراتشان بهره خواهند برد.

نخستین نمایشگاه بین‌المللی نوشیدنی‌های سرد و گرم نیز یک نمایشگاه جذاب و خاص است که مخاطبان ویژه خود را دارد و بسیاری از جوانان علاقمند به حضور در آن و بازدید از دستاوردها و گروه‌های کالایی به نمایش درآمده در آن هستند.

این نمایشگاه، هدف‌های مهمی را در دستور کاری خود قرار داده که از آن جمله می‌توان به بررسی استانداردهای بین‌المللی و روش‌های دستیابی به آن، شناسایی آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌های داخلی و خارجی در صنایع غذایی به ویژه فست‌فود و نوشیدنی‌ها، معرفی توانمندی‌های شرکت‌های تولیدکننده صنایع غذایی، فرآورده‌های نوشیدنی و صنایع بسته بندی مرتبط و نقش فرهنگ و بافت اجتماعی در نوع مصرف نوشیدنی ها اشاره کرد.

به گزارش موج؛ دو نمایشگاه‌ تجهیزات هتل و رستوران و نوشیدنی‌ها در اصفهان از ساعت 17 تا 23 روزهای 23 تا 26 مردادماه درمحل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار می شود.