معاون اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان ازبرگزاری 155برنامه در عید سعید غدیر در مناطق ۱۵گانه شهر اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، مرتضی رشیدی در جمع اصحاب رسانه درتشریح برنامه‌های دهه ولایت گفت: به مناسبت عید سعید غدیر 155برنامه در دل محلات و مناطق ۱۵گانه شهرداری اصفهان با مشارکت بنیاد غدیر برگزار می شود.

وی افزود: جشن خبر بزرگ در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه هفته جاری هر شب با پذیرش ۱۵ هزار نفر از شهروندان در باغ فدک اصفهان برگزار می شود.

رشیدی بیان داشت: شهروندان می‌توانند با مراجعه به فرهنگسراهای شهرداری ، بلیت رایگان این جشن بزرگ را تهیه کنند.

معاون اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان گفت: در جهت  اجرای طرح حمایت از مساجد گفت: 1000 مسجد در اصفهان بیمه حوادث و آتش‌سوزی شدند.

مدیرکل اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان نیز در این نشست خبری گفت: دعای عرفه در آرامستان باغ رضوان با حضور حاج‌آقای سرلک  برگزار می شود.

ایمان حجتی بیان کرد: با توجه باینکه برخی ازبرنامه‌های دهه ولایت همزمان با برگزاری سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان است افتتاحیه این جشنواره در شب عید غدیر خواهد بود.

وی افزود: تلاش ما بر این است که طیف گسترده مردم به لحاظ سنی و سلیقه‌ای از برنامه‌های ویژه در ایام دهه ولایت بهره‌مند شوند.

خاتون آبادی مشاور شهردار اصفهان گفت: برگزاری دعای عرفه، اجرای جشن توسط ۳۵ هیات مذهبی در ۱۵ منطقه شهر اصفهان، مسابقه کتابخوانی ۱۰ کودک، ۱۰ فکر، اجرای برنامه توسط ۵ کاروان شادی در سطح شهر و ... از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده برای ایام دهه ولایت در اصفهان است‌.