مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان از افتتاح ایستگاه آتش‌نشانی اطشاران تا یک ماه آینده در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، شهبازی با اشاره به افتتاح ایستگاه آتش‌نشانی اطشاران تا یک ماه آینده گفت:آسفالت باند جنوبی خیابان هفت تیر نیز تا یک ماه آینده تکمیل خواهد شد.

وی افزود: عملیات اجرایی ساماندهی خیابان هفت تیر حد فاصل خیابان‌های پروین تا سپیده کاشانی شامل مناسب‌سازی پیاده‌روها و تعریض خیابان است.

شهبازی تصریح کرد: برای ساماندهی خیابان هفت تیر ۱۵ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است و پیش‌بینی می‌شود تا یک ماه آینده تکمیل شود.

وی با بیان اینکه همزمان با اتمام ساماندهی خیابان هفت تیر ایستگاه شماره ۲۵ آتش نشانی واقع در محله اطشاران نیز مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، افزود: کلنگ احداث این ایستگاه سال ۹۴ به زمین زده شد، اما به دلیل وجود برخی مشکلات در مقطعی از زمان رها شده بود.

شهبازی با بیان اینکه با دستور شهردار اصفهان پیگیری مسائل مربوط به ایستگاه شماره ۲۵ آتش‌نشانی در دستور کار منطقه ۱۰ قرار گرفت، افزود: از ۲۳ دی ماه ۹۷ با خلع ید پیمانکار قبلی و انعقاد قرارداد با پیمانکار جدید عملیات احداث این ایستگاه از سر گرفته شد و تا یک ماه آینده افتتاح خواهد شد.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان بیان کرد: در این منطقه حدود شش میلیارد تومان برای اجرای پروژه ایستگاه شماره ۲۵ آتش نشانی هزینه شده است که سه میلیارد  و ۳۰۰ میلیون تومان آن برای خرید زمین و تجهیزات مورد نیاز است.