مدیرکل کمیته امداد اصفهان:

مدیرکل کمیته امداد اصفهان گفت: از مهم‌ترین برنامه‌های کمیته امداد اصفهان در ایام ماه مبارک رمضان جذب حامی برای ایتام است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا متین پور با بیان اینکه ۲۴ هزار و ۶۲۹ فرزند یتیم و نیازمند تحت حمایت این نهاد هستند، گفت: هفت هزار و ۲۹۰ فرزند نیازمند کماکان بدون حامی هستند و امیدواریم باهمت والای مردم خیراندیش اصفهان در ماه مبارک رمضان و با اقتدا به مولای متقیان، همه این فرزندان، تحت حمایت حامیان نیکوکار قرار بگیرند.

وی افزود: 24 هزار و ۶۲۹ فرزند یتیم و نیازمند تحت حمایت این نهاد چشم‌انتظار کمک‌های مردم نیکوکار استان در ماه مبارک رمضان هستند.

متین پور اظهار داشت: تأمین کمک‌هزینه معیشت و بسته‌های مواد غذایی برای خانوارهای تحت حمایت و جذب حامی برای ایتام و فرزندان محسنین از مهم‌ترین برنامه‌های کمیته امداد اصفهان در ایام ماه مبارک رمضان است.

وی تعداد ایتام و فرزندان محسنین دارای حامی در سراسر استان اصفهان را ۱۷ هزار و ۳۳۹ نفر اعلام کرد و گفت: ۵۵ هزار و ۷۰۵ نیکوکار اصفهانی در طرح‌های اکرام ایتام و فرزندان محسنین در حال حمایت مادی و معنوی منظم از این نیازمندان هستند.

متین پور یادآور شد: هفت هزار و ۲۹۰ فرزند نیازمند کماکان بدون حامی هستند و امیدواریم باهمت والای مردم خیراندیش اصفهان در ماه مبارک رمضان و با اقتدا به مولای متقیان، همه این فرزندان، تحت حمایت حامیان نیکوکار قرار بگیرند.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان در انتها با اشاره به فراهم بودن زیرساخت‌های الکترونیکی برای پرداخت صدقه و نیکوکاری، گفت: مردم نیکوکار اصفهان می‌توانند در هر زمان و مکانی با شماره‌گیری کد #۰۳۱*۸۸۷۷* یا تماس با تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷، ارسال عدد ۱ به سامانه پیامکی ۸۸۷۷ و یا مراجعه به تارنمای emdad.ir اقدام به کمک برای حمایت از همشهریان نیازمند خود کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها