همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان طرح ضیافت الهی در جوار حرم مطهر 207 بقعه متبرکه و امامزاده شاخص استان اصفهان اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین ولی الله روان گفت: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان طرح ضیافت الهی به صورت ویژه در جوار حرم مطهر 207 بقعه متبرکه و امامزاده شاخص استان اصفهان اجرا می شود.

وی افزود: در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی و با هدف ایجاد فضای معنوی و روحانی جهت نشر معارف اسلامی و ترویج سبک زندگی اسلامی همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان طرح ضیافت الهی به صورت ویژه در جوار حرم مطهر 207 بقعه متبرکه و امامزاده عظیم الشان استان اصفهان اجرا می شود.

حجت الاسلام و المسلمین ولی الله روان اظهار داشت: همچنین در قالب این طرح اقامه نماز جماعت، سخنرانی سخنرانان مطرح استانی و کشوری، خیمه های معرفت نیز به همراه نمایشگاه های ارائه محصولات فرهنگی در 100 بقعه متبرکه و امامزاده عظیم الشان برپا می شود.

معاون فرهنگی، اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: در اجرای طرح ضیافت الهی 175 مبلغ بومی و 16 مبلغ اعزامی از شهر مقدس قم با بقاع متبرکه مجری طرح همکاری و مشارکت دارند.