مسئول بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: 32 نفر در قالب 16 تیم نحوه اجرای طرح آرامش بهاری در استان اصفهان را بازرسی می کنند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمید بخشی اظهار داشت: 32 نفر در قالب 16 تیم بازرسی محسوس و نامحسوس از نحوی اجرای طرح آرامش بهاری در 319 بقعه متبرکه و امامزاده عظیم الشان استان اصفهان بازرسی می کنند.

وی افزود: در راستای بررسی نقاط ضعف و قوت اجرای برنامه های مختلفی که در قالب طرح آرامش بهاری از تاریخ 28 اسفند 1397 لغایت 15 فروردین 1398 در جوار حرم مطهر 319 بقعه متبرکه برگزار می شود امسال 32 نفر در قالب 16 تیم بازرسی محسوس و نامحسوس از نحوی اجرای این طرح بازرسی به عمل می آورند و نتایج حاصل از این بازرسی جهت ارتقاء این طرح در سال های آتی در قالب چک لیست هایی به سازمان اوقاف و امور خیریه ارسال می شود.

بخشی گفت: همچنین تیم بازرسی از سازمان اوقاف و امور خیریه برای بررسی عملکرد اداره کل اوقاف و امور خیریه در اجرای طرح آرامش بهاری به استان اصفهان سفر می کنند و از بقاع متبرکه مجری این طرح نیز بازدید می کنند.

وی اضافه کرد: حجت الاسلام و المسلمین صادقی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان و حجت الاسلام و المسلمین روان معاون فرهنگی، اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان نیز به صورت جداگانه در طول ایام نوروز از نحوی اجرای این طرح با حضور در اماکن متبرکه مجری طرح از نزدیک بازدید به عمل می آورند.

مسئول بازرسی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان بیان کرد: زائران و مسافران نوروزی که در طول ایام نوروز به بقاع متبرکه و امامزادگان استان مراجعه می کنند در صورت داشتن انتقاد و یا پیشناد و شکایتی می توانند همه روزه از ساعت 8 الی 14 با شماره 36619185 داخلی 3100 یا 3199 تماس حاصل نمایند.