موج

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر از دستگیری 2 سارق حرفه ای که اقدام به سرقت اماکن خصوصی و منازل در حال ساخت می کردند و کشف 400 میلون ریال اموال مسروقه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ حسین بساطی اظهار داشت: مأموران انتظامی موفق شدند 2سارق را که به وسیله یک وانت بار اقدام به سرقت اموال اماکن خصوصی و منازل نیمه ساز می کردند، شناسایی و در یک عملیات دستگیر کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به کشف بیش از 400 میلیون ریال اموال مسروقه شامل میلگرد، انواع درب و پنجره های آهنی و آلومینیومی ، کابل برق و ..در یک انباری که متعلق به سارقان بود خاطر نشان کرد: در این رابطه تحقیقات جهت کشف سرقتهای احتمالی از سارقان آغاز که هر دو متهم صراحتا به 16 فقره سرقت اماکن در سطح شهرستان اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر در پایان با اشاره به اینکه هر دو سارق برای اقدامات قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند از شهروندان محترم بخصوص مالکان ساختمان های در حال ساخت و نیمه ساز خواست ، حتی المقدور در طول مدت ساخت و ساز نسبت به استخدام نگهبانی مطمئن در ساختمان خود اقدام و از قراردادن اموال با ارزش مثل ابزار آلات مختلف ساختمانی ، شیر آلات ، سیم برق و.. داخل ساختمان های نیمه ساز به شدت خودداری کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها