موج

همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س)؛

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف استان اصفهان گفت: همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س) جشن میلاد پیام رسان عاشورا در 40 امامزاده شاخص استان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین ولی اله روان اظهار داشت: همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س) جشن میلاد این بانوی بزرگوار به صورت ویژه در جوار حرم مطهر 40 امامزاده شاخص استان اصفهان برگزار می شود.

وی افزود:در جهت تببین شخصیت والای حضرت زینب کبری(س) و با هدف ترویج و نشر معارف اهل بیت(ع) و سبک زندگی اسلامی همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س) جشن میلاد این بانوی بزرگوار کلیه بقاع متبرکه و امامزادگان عظیم الشان استان آذین بندی می شوند و با برگزاری ویژه برنامه هایی میزبان عاشقان اهل بیت(ع) هستند.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف استان اصفهان گفت: همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س) برنامه هایی به همراه سخنرانی، مداحی، برپایی خیمه های معرفت، پاسخگویی به مسائل شرعی با همکاری مبلغان بومی و اعزامی به صورت ویژه در جوار حرم مطهر 40 امامزاده شاخص استان  اصفهان برگزار می شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها