سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت اصفهان طی روزهای 13 تا 16 آذرماه در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برپا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، 90 شرکت معتبر از استان های اصفهان، تهران، سمنان و آذربایجان شرقی توانمندی های خود را در سیزدهمین نمایشگاه صنعت اصفهان به نمایش می گذارند.

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت اصفهان 197 غرفه دارد و نمایندگان فروش محصولات و خدمات از کشورهای چین، کره، ترکیه و آلمان نیز در آن حضور دارند.

مشارکت کنندگان این نمایشگاه در زمینه خدمات مهندسی، ماشین ابزار و ملزومات کارگاهی، تجهیزات صنعتی و کارگاهی و ابزارآلاتی مانند دستگاه های جوش، برش، لیزر، سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک، لیفتراک و بالابرهای صنعتی، صنایع و خدمات وابسته کارگاهی و ایمنی و بهداشت صنعتی، ابزار دقیق، اتوماسیون صنعتی و نظافت صنعتی و تمامی فعالیت‌هایی که به نوعی با بخش صنعت در ارتباط است را در بیش از 5000 مترمربع از فضای این نمایشگاه به نمایش در می آورند تا مخاطبان و فعالان این عرصه، هر چه بیشتر با آخرین محصولات مرتبط آشنا شوند.

همچنین مجموعه های شاخصی همچون ماشین سازی دیانی، پمپاک، طراحی و مهندسی پژواک رادین صنعت دانش، قالب های بزرگ صنعتی سایپا، سپاهان لیفتر، شرکت صنعتی آما، صنایع ماشین ابزارسازی مورچه خورت ماشین، ایران ترانس، گروه فنی مهندسی صبا، نوین صنعت مهاجر، آرافن نایین، الکتروجوش اصفهان، آبریزان (نمایندگی گام الکتریک و جوشا)، ماشین سازی صفایی و آرافن نایین در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت اصفهان حضور دارند.

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت اصفهان در حالی برگزار می‌شود که استان اصفهان با برخورداری از 10 هزار واحد صنعتی، دومین استان بزرگ صنعتی کشور به شمار می‌رود و بخش زیادی از محصولات مورد نیاز حوزه صنعت در سطح کشور را تامین می‌کند.