رئیس اداره امور فرهنگی سازمان فرهنگی ، تفریحی شهرداری اصفهان گفت:‌ به مناسبت روز اصفهان نوجوانان اصفهانی در 4 گوشه میدان نقش جهان نقالی خوانی خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، محمد صالح خشوعی در ارتباط با ویژه برنامه های روز اصفهان بیان کرد:‌ به مناسبت روز اصفهان چهار راوی نوجوان در 4 گوشه میدان نقش جهان نقالی خوانی خواهند کرد.

وی ادامه داد:‌ این برنامه مقابل مسجد شیخ لطف الله، مسجد امام (ره)، عالی قاپو و بازار قیصریه برگزار خواهد شد.

240 دانش آموز مدارس مناطق کم برخوردار میهمان چهلستون و نقش جهان

رئیس اداره امور فرهنگی سازمان فرهنگی، تفریحی شهرداری اصفهان با بیان اینکه روز دوم از برگزاری این برنامه مقابل عمارت چهل ستون نیز نقالی خوانی انجام خواهد شد، اظهار کرد: سوم آذر از ساعت 9 صبح 240 نفر از دانش آموزان مدارس کم برخوردار برای تماشای این برنامه و بازدید از بناهای تاریخی واقع در میدان نقش جهان و عمارت چهل ستون به این مکان آورده خواهند شد.

روز اصفهان

عکس های نجومی عکاسان به نمایش گذاشته می شود

رئیس اداره امور فرهنگی سازمان فرهنگی ، تفریحی شهرداری اصفهان با اشاره به ویژه برنامه نمایشگاه عکس های نجومی عکاسان اصفهان افزود: نمایشگاه عکس نجومی عکاسان اصفهان یکم آذرماه در گالری شماره 1 کتابخانه مرکزی افتتاح خواهد شد و به مدت یک هفته از ساعت 9 صبح تا 18 ادامه خواهد داشت.

خشوعی با بیان اینکه 40 عکس در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می شود، اظهار کرد: عکس هایی که در این نمایشگاه وجود دارد آثار 15 عکاس اصفهانی است که در مسابقه ملی "طولانی ترین خسوف" مقام آورده اند.