مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان از واگذاری 1096 انشعاب رایگان به مددجویان اصفهانی در نیمه نخست سال 97 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، محمدرضا متین پورگفت: مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اصفهان برای یک‌بار از پرداخت حق انشعاب آب و فاضلاب، برق و گاز معاف هستند و در شش‌ماهه نخست امسال هزار و ۹۶ خانوار از این معافیت استفاده کردند.

وی بابیان اینکه بر اساس مصوبه مجلس، مددجویان تحت حمایت این نهاد برای یک‌بار از پرداخت حق انشعاب آب، برق، گاز و فاضلاب معاف شده‌اند، گفت: در شش‌ماهه نخست سال ۹۷ هزار و ۹۶ خانوار تحت حمایت این نهاد از این معافیت استفاده کردند.

متین پور با تأکید بر اینکه کمک به تأمین مسکن و تسهیل شرایط ساخت‌وساز منازل مددجویان یکی از مهم‌ترین عوامل در خودکفایی مددجویان و خروج از چرخه حمایت کمیته امداد است، گفت: بر همین اساس در این دوره زمانی شرایط بهره‌مندی مددجویان اصفهانی از ۳۵۹ انشعاب برق، ۶۰۴ انشعاب آب و فاضلاب و ۱۳۳ انشعاب گاز، توسط این نهاد فراهم شد.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان همچنین گفت: مددجویان تحت حمایت کمیته امداد که برای اولین بار اقدام به ساخت منزل می‌کنند از پرداخت هزینه پروانه ساخت و عوارض شهرداری معاف هستند و ۱۱۰ خانوار در نیمه نخست امسال از این خدمات بهره‌مند شدند.