فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف 600 لیتر ضد یخ تقلبی در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ حسن یاردوستی گفت: ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان کارگاه تولید ضد یخ های تقلبی و غیر مجازخودرو ها شناسایی و 600 لیتر ضد یخ تقلبی در محل کشف شد.

وی افزود: در پی انهدام کارگاه تقلبی و کشف 5000 هزار لیتر ضد یخ تقلبی از فردی که این کارگاه را دایر کرده بود  در تحقیات صورت گرفته دومین کارگاه تولید ضد یخ تقلی با اعترافات متهم شناسایی شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: در این عملیات مقدار 600 لیتر ضد یخ که به صورت غیر مجاز و غیر اصولی تهیه شده بودند به همراه 2 هزار و 500 عدد قوطی خالی آماده بسته بندی ، 5 هزار  برگ لیبل، دستگاه های مربوط به پلمپ ، پمپ هوا، پمپ کف کش، دستگاه همزن، دستگاه تزریق، دستگاه وکیوم، مشعل هوا، زودپز، 35 کیلو مواد اولیه و8 عدد مهرجعلی کشف شد.

سرهنگ یاردوستی با بیان اینکه  متهمان در این منزل اقدام به تولید ضد یخ تقلبی با مارک ها و برند های معتبر کرده و آنها در بازار به قیمت های مختلف عرضه کردند اظهار داشت: در این رابطه یک نفر  که در حال بسته بندی ضد یخ های تقلبی بود ،دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان در پایان خاطر نشان کرد :این دومین کارگاه غیر مجاز است که به دستور مقام قضایی پلمپ می شود و پلیس اصفهان ضد یخ های تقلبی و غیر مجاز را نیز از سطح بازار جمع آوری و ضمن معدوم کردن آنان پرونده را به همراه متهمان جهت صدور کیفر خواست به مراجع قضایی ارسال کرد.